ساخت سردیس بانوان فرهیخته ایرانی در شهربانوی بوستان بزرگ ولایت

ساخت سردیس بانوان فرهیخته ایرانی در شهربانوی بوستان بزرگ ولایت حراج كن: مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت مزین به سردیس بانوان فرهیخته ایرانی و دیوارنگاری می شود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، محسن فریدی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه اظهار داشت: این اقدام با هدف ترویج هنر در كالبد شهر و افزایش زیبایی بصری برای شهروندان و نیز شاداب سازی و بهبود كیفیت محیط شهربانو، ارتقاء سهم زنان در حوزه هنر عمومی و افزایش میزان تعامل و مشاركت اجتماعی بانوان و همین طور استفاده حداكثری از ظرفیت های منطقه ای با همكاری و مشاركت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه و دانشكده فنی و حرفه ای دختران دكتر شریعتی اجرا خواهد شد.
وی افزود: در همین راستا دعوت از بانوان و دختران هنرمند در چارچوب فراخوان انجام وآثار به دبیرخانه مركزی ارسال می شود و طی انجام داوری توسط هنرمندان و اساتید مجرب آثار برگزیده مشخص و طرح های منتخب با همكاری بانوان هنرمند و علاقمند در مجموعه شهربانو منعكس خواهد شد.
وی خواهان مشاركت بانوان و تعامل با مدیران شهری برای تسریع در اجرای پروژه شد و اظهار داشت: شهرداری در امتداد دستیابی به این مهم از هیچ تلاش و كوششی مضایقه نخواهد كرد و نقش مشاركت اجتماعی زنان در تحقق برنامه ها یك امر لازم است.
فریدی زمان ارسال آثار را تا اختتام دی ماه اعلام و اشاره كرد: علاقمندان می توانند آثار خودرا به اداره امور بانوان (دبیرخانه) ارسال نمایند.
منبع:

1398/10/09
13:49:48
5.0 / 5
4740
تگهای خبر: خدمات , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ساخت سردیس بانوان فرهیخته ایرانی در شهربانوی بوستان بزرگ ولایت
نظر شما در مورد ساخت سردیس بانوان فرهیخته ایرانی در شهربانوی بوستان بزرگ ولایت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲