سرپرست اداره كل بحران استانداری تهران خبر داد

بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده

بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده حراج كن: مدیر كل بحران استانداری تهران از بهره برداری ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف ده روز آینده آگاهی داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، منصور درجاتی در جلسه شورای مدیران حوزه عمرانی استانداری تهران با تاكید بر تحقق روند تكمیل و تجهیز ساختمان مدیریت بحران استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم با همكاری دستگاه های مختلف نسبت به تجهیز ساختمان جدید مدیریت بحران استان تهران گام های موثری برداریم و پیش بینی می نماییم ظرف 10 روز آینده این ساختمان برای بهره برداری آماده شود.
وی ادامه داد: حسب دستورات معاون عمرانی استانداری تهران برای جمع آوری اطلاعات ماشین آلات و تجهیزات دولتی و بخش خصوصی موجود در شهرستان های استان تهران در چارچوب بانك جامعی این اطلاعات جمع آوری شده است تا هنگام بروز حوادث و بحران ها بتوانند از این بانك جامع بهره برداری نمود.
وی افزود: در شهرستان های بهارستان، قدس، پردیس و قرچك جمعیت هلال احمر هم اكنون مستقر نیستند كه با كمك خیرین توانستیم در قرچك ساختمانی در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهیم. امیدواریم با پیگیری های معاونت عمرانی در سایر شهرستان ها نیز محلی برای استقرار هلال احمر مهیا نماییم.
بگفته وی، هم اكنون در شهرستان پردیس جانمایی این ساختمان انجام شده و در شهر رودهن نیز ساختمان هلال احمر آماده بهره برداری شده است. برای شهرستان قدس نیز ساختمانی متعلق به اداره كل راه و شهرسازی در نظر گرفته شده تا جمعیت هلال احمر در آن مستقر شود.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه پرندوار مدیر كل روستایی استانداری تهران نیز از پیگیری تصویب طرح های هادی روستایی در سطح استان آگاهی داد و اضافه كرد: موانعی در روند تصویب طرح های روستایی وجود داشت كه با برگزاری جلسات مشترك، مشكلاتی كه با حوزه محیط زیست و بنیاد مسكن وجود داشت در حال حل و فصل است.
وی با تاكید بر این كه بیشترین مشكلات برای تصویب طرح های هادی روستایی با محیط زیست وجود دارد، اظهار داشت: حریم ها آب ها و راه ها و مناطقی كه وزارت نیرو در آن جا تجهیزاتی دارند در روند تاثیر طرح های هادی روستایی مشكلاتی را به وجود آورده است. كه امیدواریم با پیگیری این مسائل بتوانیم طرح های هادی روستایی را هر چه سریعتر به تصویب برسانیم البته هر یك از 16 شهرستان استان در این امر پیشرفت های خوبی داشته اند.
منبع:

1398/09/25
14:45:38
5.0 / 5
4208
تگهای خبر: بانك , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده
نظر شما در مورد بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲