چهار اصل برای نگهداری از دارایی و پول

چهار اصل برای نگهداری از دارایی و پول حراج كن: هك شدن حساب ده میلیون شهروند ایرانی نشان میدهد كه ما شهروندان هم بعنوان مصرف كننده مسؤلیت داریم تا حواس خودرا جمع نماییم و خطرات احتمالی را كه در دنیای مجازی در كمین پول ما است را بشناسیم.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، برمبنای اخباری كه همین اواخر در رسانه های داخلی انتشار یافت، حساب بیشتر از ده میلیون شهروند ایرانی هك شده و در یك عمل فیشینگی پول آنها از حسابشان به سرقت رفته است.
این واقعه‌ی دردناك بیشتر از پیش نشان میدهد كه ما شهروندان نیز بعنوان مصرف كننده مسؤلیت داریم تا حواس خودرا جمع نماییم و خطرات احتمالی را كه در دنیای مجازی در كمین پول ما است را بشناسیم.
هرچند كه بانك ها از امنیت بالایی برخوردار می باشند ولی این مورد از مسؤلیت ما كم نمی كنند.
پس مسؤلیت ما چیست؟
۱. اطلاعات حساب خودرا به هر كسی ندهید و پیش از ثبت اطلاعات خود در فضای مجازی، مطمئن شوید كه در سایت درست قرار دارید.
۲. بطور مرتب حساب خودرا چك كنید، ترجیحاً به صورت حضوری در بانك.
۳. اگر در حساب خود با موردی نامفهوم برخورد كردید، فوراً به بانك مراجعه نموده و مسئله را پیگیری كنید.
۴. اگر از حساب شما پولی سرقت یا فیشینگ شده، این حق شما است كه شكایت كنید تا مسؤلین مرتبط خسارت وارده را جبران كنند. هرچقدر كه مبلغ سرقت شده بیشتر باشد، شما مبلغ بیشتری را می توانید بعنوان خسارت مطالبه كنید.
به گزارش ویرلن، به دنبال هك شدن حساب های بیشتر از ده میلیون ایرانی، گروه cafeghanoon۹۸.com متشكل از تعدادی از حقوق دانان و وكیلان برجسته، خدمات خودرا توسعه می دهد.
شما شهروندان گرامی برای هر سؤال یا نگرانی كه دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و ما رایگان به شما مشاوره می دهیم و به سؤالات شما پاسخ می دهیم. اگر مبلغی از حساب شما سرقت شده، وكیلان ما در كنار شما هستند و شما را در روند مطالبه‌ی خسارت خود از بانك همراهی می كنند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/09/17
21:29:29
5.0 / 5
4698
تگهای خبر: بانك , خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد چهار اصل برای نگهداری از دارایی و پول
نظر شما در مورد چهار اصل برای نگهداری از دارایی و پول
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴