استاندار تهران اشاره كرد:

كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده

كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده حراج كن: استاندار تهران با اشاره به رسیدن محصول گوجه فرنگی مناطق گرمسیری به بازار از كاهش قیمت این كالا ظرف روزهای آینده آگاهی داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز، اظهار داشت: وضعیت وانت بارهای برون شهری با مسائلی مواجه می باشد. یكی آنكه ظاهرا اینها نمی خواهند تن به قانون و نظم و انضباط بدهند. بی شك ما باید حرف های به حق آنها را بشنویم و پیگیری نماییم و از طرف مقابل همه آنها باید توقعات ما را نیز اجرا كنند. هم اكنون اسنپ و تپسی مشوق هایی در نظر گرفتند و سایر صنوف نیز پای كار آمدند پس وانت بارها نیز باید همكاری كنند و قانون را اجرا كنند.
وی افزود: وانت بارها باید كارت های هوشمند را تحویل بگیرند و بارنامه دریافت نمایند. این قانون و ضوابط است. باید مشخص باشد چه باری حمل می كنند و از كجا به كجا می برند؟ در مورد این موارد باید نظارت و كنترل دقیق صورت بگیرد.
استاندار تهران اشاره كرد: آثار ناشی از افزایش قیمت سوخت نباید موجب گرانی سایر كالاها شود چونكه مردم قادر به تحمل فشار این گرانی ها نیستند.
وی با اشاره به گزارش های ستاد تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت: در ایام اخیر كالاهایی همچون گوجه فرنگی، برنج هندی و آهن آلات افزایش قیمت داشتند اما سایر اقلام قیمت هایشان به خوبی كنترل شد. علت افزایش قیمت گوجه فرنگی نیز اتمام این محصول در مناطق سردسیر بود و اینكه محصول گوجه فرنگی مناطق گرمسیر نیز هنوز به بازار نرسیده اما ظاهرا امروز این مشكل حل شده و شاهد كاهش قیمت گوجه فرنگی خواهیم بود.
وی افزود: هم اكنون تناسبی میان افزایش قیمت بنزین و قیمت وانت بارها وجود ندارد و تا سه برابر قیمت های حمل و نقل خودرا افزایش داده اند و كرایه ها تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا كرد پس باید قوانین و ضوابط به درستی در این عرصه اجرایی شود و پایش لازم بر روی آنها صورت بگیرد.
وی افزود: اساسا با عرضه كالای برنج و آهن آلات در ایام اخیر شاهد كاهش قیمت این دو كالا نیز خواهیم بود و در راه نظارت و پایش با جدیت عمل خواهیم كرد تا به وعده ای كه به مردم داده ایم درباب جلوگیری از افزایش قیمت كالاها موفق عمل نماییم.
منبع:

1398/09/05
20:47:36
5.0 / 5
4486
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده
نظر شما در مورد كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲