پخش داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ در برزیل

پخش داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ در برزیل حراج كن: داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ و ما در راه بزرگی حركت می نماییم در آستانه سفر رئیس جمهوری چین به برزیل، در این كشور به نمایش درآمد.


به گزارش حراج كن به نقل از رادیو بین المللی چین، در آستانه سفر رئیس جمهوری چین به برزیل برای حضور در یازدهمین نشست سران كشورهای بریكس، برنامه های «داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ» و «ما در راه بزرگی حركت می كنیم» به زبان پرتغالی كه رادیو و تلویزیون مركزی چین تولید كرده از روز دوشنبه ۲۰ آبان(۱۱ نوامبر) در زمان طلایی شبكه های خبری و هنری تلویزیون «گروه رسانه ای پرچمداران» (باندِیرانتِس د كمونیكاسیون)و رسانه های جدید آن پخش گردید. این دو برنامه اولین بار در برزیل پخش می شد. شن هایی شیونگ معاون بخش تبلیغات كمیته مركزی حزب كمونیست و رئیس رادیو و تلویزیون مركزی چین طی سخنانی اعلام نمود كه پخش دو برنامه یاد شده پنجره ای برای آشنایی عمیق مردم برزیل با چین باز شده و مخاطبان برزیلی می توانند با تماشای آن با شخصیت شی جین پینگ رئیس جمهور چین آشنا گردند. همین طور می توانند از تحولات بزرگ كشور تاریخی و باستانی چین در ۷۰ سال قبل خصوصاً چهره های جدید مردم چین در عصر جدید آگاه شوند و تعامل و تبادل فرهنگی بین مردم دو كشور تعمیق شود.
ژائو كارلوس سعد رئیس گروه رسانه ای پرچمداران برزیل اظهار داشت كه دو اثر شی جین پینگ رئیس جمهوری خلق چین را خوانده و عمیقترین برداشتش از آن، اولویت دادن رئیس جمهور چین به توسعه اقتصادی و بهبود زندگی مردم است. وی افزود كه دوستی برزیل و چین تنها در زمینه اقتصادی و تجاری محدود نیست، بلكه مردم برزیل امیدوارند بیشتر با چین آشنا گردند.منبع:

1398/08/21
22:39:11
5.0 / 5
4500
تگهای خبر: اقتصاد , تبلیغ , تولید , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پخش داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ در برزیل
نظر شما در مورد پخش داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ در برزیل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳