راهنمای ستاندن ویزای كشورهای شبه شینگن

راهنمای ستاندن ویزای كشورهای شبه شینگن حراج كن: اگر می خواهید با خیال راحت ویزای یكی از این دو كشور شبه شینگن را ستاندن نمایید بهتر است كه تور مسافرتی این كشورها را به صورت كامل از آژانس های معتبر تهیه كنید.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، ویزای شینگن ویزای ورود به كشورهای عضو اتحادیه اروپا است كه توسط ۲۶ كشور اروپایی صادر می شود. افرادی كه ویزای شینگن خودرا از هر كدام از این ۲۶ كشور دریافت نمایند می توانند آزادانه به سایر كشورهای عضو پیمان شینگن نیز در طول مدت اعتبار ویزای خود سفر كنند. متاسفانه در سالهای اخیر سخت گیری بیشتری در مورد متقاضیان ستاندن ویزای شینگن می شود و این روزها شاهد آن هستیم كه درخواست ویزای افراد زیادی توسط سفارت رد می شود.
یكی از الزامات ستاندن ویزای شینگن، داشتن سوابق سفر است. به عبارت دیگر فرد متقاضی باید در پاسپورت خود ویزا و مهر ورود به چند كشور دیگر را داشته باشد تا بتواند ویزای شینگن خودرا ستاندن كند. كشورهای اروپایی برای افرادی كه پاسپورت آنها فاقد هیچ مهری است و تاكنون به هیچ كشور دیگری سفر نكرده اند ویزا صادر نمی كنند. هر چه به كشورهای بیشتر و معتبرتری سفر كرده باشید شانس شما جهت ستاندن ویزای شینگن افزوده می شود. كشورهایی نظیر چین، روسیه، هند، سنگاپور جزو كشورهای آسیایی هستند كه داشتن ویزای آنها در پاسپورت متقاضی امتیاز شمرده می شود.

علاوه بر كشورهای آسیایی ذكر شده، دو كشور اروپایی وجود دارد كه عضو اتحادیه اروپا هستند ولی هنوز عضو پیمان شینگن نشده اند. این دو كشور بلغارستان و قبرس اروپایی هستند. به ویزای این دو كشور اصطلاحا شبه شینگن گفته می شود، برای اینكه ویزای آنها از نظر ظاهری كاملا شبیه به ویزای شینگن است و همین طور داشتن ویزای كشورهای شبه شینگن یك امتیاز بسیار بزرگ و مهم برای افرادی است كه می خواهند در آینده ویزای شینگن بگیرند.
اگر می خواهید با خیال راحت ویزای یكی از این دو كشور شبه شینگن را ستاندن نمایید بهتر است كه تور مسافرتی این كشورها را به صورت كامل از آژانس های معتبر تهیه فرمایید. آفتاب تراول مجری مستقیم تور قبرس و تور بلغارستان می باشد.
جهت ستاندن ویزای قبرس اروپایی اگر در چارچوب تور و بوسیله آژانس بخواهید عمل كنید نیازی به بازگشت حضوری به سفارت و انگشت نگاری نخواهید داشت. مداركی كه باید به آفتاب تراول ارائه دهید عبارتند از:
اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان پرواز
اصل شناسنامه
۲ قطعه عكس ۶ در ۴ رنگی جدید
گواهی اشتغال به كار به زبان انگلیسی با ذكر سمت، میزان حقوق و تاریخ آغاز به كار
پرینت كاركرد ۶ ماهه حساب بانكی
پاسپورت های قدیمی كه نشان دهنده سوابق سفر شما در ۵ سال قبل باشد
رزرو بلیت و هتل
در مورد رزرو هتل باید این نكته را در نظر داشته باشید كه رزرو شما باید قطعی و پرداخت شده باشد. رزرو از سایت های آنلاین جهت ستاندن ویزای قبرس مورد تایید سفارت نیست و منجر به رد شدن درخواست ویزای شما می شود. ما به جهت كاهش احتمال ریجكتی، رزرو هتل را از آژانس قبرسی مورد تایید سفارت تهیه می نماییم و ووچر هتل مربوطه را به سفارت ارائه می دهیم. سفارت رزروهای ما را با قبرس چك می كند و در صورت معتبر بودن مبادرت به صدور ویزای می كند و در بیشتر موارد حتی نام هتل را نیز در صفحه ویزای شما درج می كند.

پس از آنكه ویزای قبرس خودرا دریافت نمودید، در هنگام ورود به خاك قبرس باید ووچر هتل را به همراه داشته باشید. ماموران مرزی ممكنست معتبر بودن رزرو شما را از هتل استعلام بگیرند و چنانچه رزرو شما معتبر نباشد اجازه ورود به خاك قبرس به شما داده نخواهد شد.
اگر مدارك شما از نظر سفارت ضعیف باشد، یعنی مثلا در حساب بانكی شما مانده كمی وجود داشته باشد و یا اینكه تاكنون به كشوری سفر نكرده باشید ممكنست سفارت برای شما مصاحبه حضوری بگذارد كه در این صورت به شما راهنمایی خواهیم كرد در مصاحبه حضوری چه سوال هایی ممكنست از شما پرسیده شود و چه جوابی باید به آن سوال ها بدهید تا ویزا بگیرید.
مدارك ویزای بلغارستان نیز بسیار شبیه به قبرس است و تنها تفاوت این است كه پرینت حساب ۳ ماهه هم برای بلغارستان كافی است و همین طور نیازی به ارائه اصل شناسنامه نیست و باید كپی تمام صفحات شناسنامه و كارت ملی ارائه گردد. بلغارستان در هر صورت نیاز به انگشت نگاری دارد و در مواردی ممكنست مصاحبه هم با متقاضی صورت بگیرد.
جهت كسب اطلاعات بیشتر در مورد ستاندن ویزای قبرس و بلغارستان لطفا با شماره تلفن ۸۸۵۵۹۹۲۵ تماس حاصل فرمایید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/08/14
23:21:59
5.0 / 5
4411
تگهای خبر: آنلاین , بانك , پرداخت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد راهنمای ستاندن ویزای كشورهای شبه شینگن
نظر شما در مورد راهنمای ستاندن ویزای كشورهای شبه شینگن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲