در صورت تصویب در شورای شهر محقق می شود

تخصیص یك قطعه زمین به پلیس برای ساخت كلانتری در هر منطقه

تخصیص یك قطعه زمین به پلیس برای ساخت كلانتری در هر منطقه به گزارش حراج كن اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز طرحی را به هیات رئیسه شورا عرضه كرده اند كه در صورت تصویب این طرح، شهرداری ملزم است در هر منطقه یك قطعه زمین به پلیس برای ساخت كلانتری بدهد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، امروز بامداد در جلسه شورای شهر تهران علی اعطا طرح اجبار شهرداری تهران به همكاری با فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در زمینه كمك به تأمین زمین در مناطق 22 گانه تهران برای ساخت كلانتری را تقدیم شورای شهر كرد.
در این طرح كه به پیشنهاد اعطا و با امضای 10 نفر از اعضای شورا تقدیم هیات رئیسه شد، آمده است كه شهرداری تهران مكلف است ضمن تعامل با ناجا در هر منطقه یك قطعه زمین را به منظور ساخت كلانتری مشخص و برای واگذاری حق بهره برداری به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به شورای شهر اقدام نموده و این زمین را معرفی نماید تا مجوزهای بهره برداری صادر شود.
در این طرح پیشبینی شده نیروی انتظامی هزینه های ساخت كلانتری را تأمین و ظرف مدت حداكثر 15 ماه ساختمان آنرا راه اندازی و بهره برداری كند.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی های انجام شده در این طرح آمده است كه نهادهای مسئول، تهران به 200 كلانتری احتیاج دارد كه این طرح هم در چارچوب تامین تجهیزات فیزیكی پلیس به هیات رئیسه تقدیم شده است.1398/08/12
23:17:59
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تخصیص یك قطعه زمین به پلیس برای ساخت كلانتری در هر منطقه
نظر شما در مورد تخصیص یك قطعه زمین به پلیس برای ساخت كلانتری در هر منطقه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲