حضور نیروهای داوطلب برای نظافت مسیر نجف تا كربلا

حضور نیروهای داوطلب برای نظافت مسیر نجف تا كربلا به گزارش حراج كن مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از حضور نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان خادم المنتظر برای نظافت مسیر نجف تا كربلا اطلاع داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور در حاشیه حضور خبرنگاران در محل اسكان خدام الحسین در كربلا، با اشاره به حضور مجموعه معاونت خدمات شهری همچون سازمان پسماند در شهر كربلا اظهار نمود: همزمان با اعزام بیشتر از هزار خدام الحسین، از سه هفته گذشته تجهیزات و امكانات لازم برای نظافت و جمع آوری زباله به كربلا ارسال شد.
وی اظهار داشت: امسال برای نخستین بار بخشی از مسئولیت نظافت مسیر نجف تا كربلا به نیروهای داوطلب سازمان های مردم نهاد با عنوان «خادم المنتظر» واگذار شد.
علیپور با اشاره به اینكه نیروهای پسماند و سازمان های مردم نهاد تا دو روز پس از اتمام مراسم اربعین به خدمات رسانی ادامه خواهند داد، اظهار نمود: تلاش شهرداری این است كه حضور داوطلبانه شهروندان برای نظافت مسیر نجف تا كربلا به یك نهضت مردمی تبدیل گردد، چونكه شهرداری تهران به دنبال تولی گری در این امر نیست و تلاش می كند با استفاده از پتانسیل های مردمی در این امر مشاركت داشته باشد.1398/07/26
18:11:56
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حضور نیروهای داوطلب برای نظافت مسیر نجف تا كربلا
نظر شما در مورد حضور نیروهای داوطلب برای نظافت مسیر نجف تا كربلا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲