دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور:

سایپا بهترین عملكرد را در افزایش و رونق تولید داشته است

سایپا بهترین عملكرد را در افزایش و رونق تولید داشته است حراج كن: دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور اظهار داشت: با تحول در رویكرد مدیریت كلان گروه سایپا، این مجموعه بهترین عملكرد را در زمینه تولید محصولات در بین خودروسازان داخلی داشته است.به گزارش حراج كن به نقل از مهر به نقل از سایپا، آرش محبی نژاد، دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور اظهار داشت: با تحول در رویكرد مدیریت كلان گروه سایپا، این مجموعه بهترین عملكرد را در زمینه تولید محصولات در بین خودروسازان داخلی در چند ماه گذشته و بخصوص در شهریورماه گذشته داشته است.
وی اضافه كرد: آمار تولیدی نشان داده است گروه خودروسازی سایپا در شش ماهه نخست امسال بیشتر از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید كرده و در زمینه شكست دادن محدودیت ها و تحریم ها، نسبت به سایر خودروسازان داخلی موفق تر بوده است.
وی با اشاره به گزارش انتشار یافته عملكرد خودروسازان در شهریورماه اظهار داشت: در نتیجه تحریم ها و ایجاد محدودیت های اقتصادی و بین المللی، آمار تولیدی كل خودروسازان نسبت به شهریورماه ۹۷ كاهش دارد اما سایپا موفق شده با غلبه بر مشكلات، رشد منفی كل تولید خودرو در كشور را كمتر كرده و خویش را به روزهای رونق نزدیك تر كند.
به گفته محبی نژاد، حركت سایپا در زمینه افزایش تولید و بومی سازی قطعات پیشرفته، زمینه رونق كسب و كار شركت های تأمین كننده این گروه را فراهم نموده است.
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحركه و قطعه سازان كشور با اشاره به شتاب گرفتن روند تولید محصولات سایپا در یك ماهه گذشته اظهار داشت: با عنایت به افزایش تولید خودرو در كشور در نیمه دوم امسال، پیشبینی می شود رشد تولید محصول در سایپا با افزایش قابل ملاحظه ای در ماه های آتی مواجه شود.
وی با اشاره به افزایش بیشتر از ۴۸ درصدی تولید سایپا در شهریور ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: موفقیت سایپا در زمینه افزایش تولید و رونق بخشی به فعالیت قطعه سازان زنجیره تأمین در حالی صورت گرفته كه سایر خودروسازان داخلی با كاهش تولید مواجه بوده اند و امیدواریم روند رو به رشد سایپا همچنان ادامه داشته باشد.


1398/07/21
14:47:01
5.0 / 5
4504
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سایپا بهترین عملكرد را در افزایش و رونق تولید داشته است
نظر شما در مورد سایپا بهترین عملكرد را در افزایش و رونق تولید داشته است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵