طبری خبر داد

رشد 500 درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی

رشد 500 درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی به گزارش حراج كن مدیرعامل ایران كیش با اشاره به اینكه از اول مهر تلاش می كنیم شعار سفر به سمت برتری را عملی نماییم، اظهار داشت: حفظ وضع موجود، رسیدن به پیشبینی های مالی و حركت به سطح برتری ۳ گامی است كه دنبال می نماییم.


به گزارش حراج كن به نقل از مهر و به نقل از ایران كیش؛ پیمان طبری در همایش توسعه كسب و كار درسال رونق تولید اظهار داشت: دراین شش ماه، رشد خیلی خوبی داشتیم ووضعیت منصوبه ما مثبت شده است. در تراكنش هانیزاین رشد وجود داشته است اما هنوز با ایده آل ها فاصله داریم. مدیر عامل ایران كیش اظهار داشت: هم اكنون دربهترین حالت بودجه قرار گرفته ایم. ایران كیش نه تنها دراین مدت هیچ گونه سقوطی نداشته بلكه آمار نشان داده است وضعیتش از سال قبل بهتر است. می دانم با برنامه ریزی هایی كه اتفاق میافتد بهتر ازاین در انتظارمان است. طبری اظهار داشت: پروژه ای كه در بانك تجارت تعریف شده است به ما كمك می نماید بدانیم دردبانك ها چیست و بدانیم برای همكاری بیشتر چه چیزی به شعب بگوییم.
مدیر عامل ایران كیش اظهار نمود: ما برای درگاه IPG به شما نیاز داریم. امسال دردرگاه اینترنت رشد ۵۰۰ درصدی داشتیم. اما ایده آل من خیلی بیشتر ازاین هاست. سرویس های بسیار ویژه ای را می توانیم روی IPG قراردهیم. وی اظهار نمود: ایران كیش در سال ۹۹ جزو مكان هایی خواهد شد كه ورود به آن آرزوست. سفر به سمت برتری آرمان ماست كه در این همایش كلید خورد. رشد ۱۲۸ درصدی تراكنش های پات شهره آقابابایی معاون كسب و كارهای نوین هم با مقایسه شش ماهه اول ۹۸ نسبت به شش ماه ۹۷ اظهار داشت: در تراكنش های اپلكییشن ها ی پات ۱۲۸ درصد رشد داشتیم. در تراكنش های مشمول سمپاتی شاهد ۱۷۵ درصد رشد بودیم. وی با اشاره به اینكه تراكنش های QR كد هم شامل طرح سمپاتی می شود اظهار داشت: بزودی قابلیت هایی روی QR كد اضافه می شود كه به شدت نسبت به قبل رقابتی است. او اظهار داشت: بزودی یك رویداد بزرگ برای پات اتفاق می افتد و یك لباس جدید برتن خواهد نمود. شهره آقابابایی در انتها اظهارات خود در مقابل پشتیبانان تعظیم كرد. تحولات در فناوری اطلاعات بهزاد علیپور معاونت فناوری اطلاعات در این همایش اظهار داشت: پیاده سازی اسكرام و آی تی مستر پلن در دستور كار معاونت آی تی است و در حال برنامه ریزی برای بهبود هستیم. در حوزه BI تغییراتی در عملكرد ایجاد كردیم و گزارش های چابك تر و بهتری را خواهیم داشت. وی افزود: یكی از خصوصیت های ایران كیش محصولات آن است كه ارتقای كیفیت آنرا در نظر گرفته ایم. برنامه های خویش را هم برپایه بازخوردها تبیین می نماییم تا به سفر به برتری كه آقای طبری بدان اشاره داشتند دست یابیم. پتانسیل های بزرگ وحید حجتی معاونت توسعه بازار هم با اشاره به اینكه ایران كیش در سهم بازار از نظر مبلغ تراكنش رتبه سوم را دارد به مقایسه برنامه و عملكرد ایران كیش طی ماه های گذشته پرداخت و از پروژه های تازه ایران كیش در همكاری با بانك ها و موسسات خبرداد. وی اظهار داشت: پتانسیل های بسیار بزرگی درایران كیش وجوددارد كه سبب افتخار ماست.
كمیته های استانی علی یادگار مدیر پروژه بانك تجارت با اشاره به تشكیل كمیته های استانی ایران كیش اظهار داشت: اعضای كمیته شامل مدیر منطقه، معاون اداری منطقه، كارشناس بازاریابی، روسای شعب اثرگذار و مسئول دفتر شركت خواهد بود. وی اظهار نمود: خروجی كمیته های استانی در كمیته مركزی بررسی می شود. شناسایی و تعیین بازارهای گروهی و بازارهای منطقه، شناسایی و جذب اصناف سودده در منطقه، بررسی مشتریان زیان ده، تهیه و تنظیم گزارشات ماهیانه مربوط به عملكرد دستگاه های پایانه فروشگاهی به تفكیك شعب، بررسی و عملكرد بازاریابی شعب و شركت به صورت هفتگی، رصد شعب در جهت تحقق اهداف ابلاغی، بررسی صدمه شناسی پیگیری تا حصول نتیجه و تهیه صورتجلسات از نتیجه بررسی های به عمل آمده و ارسال گزارش های مشكلات به مدیریت امور استان ها جهت طرح در كمیته پیشبرد فروش همچون وظایف این كمیته است.
الگوی متفاوت رضا محمدی معاونت امور پذیرندگان هم دراین نشست با اشاره به اینكه در شركت های پیشرو ۶۵ درصد پیشرفت به خاطر نیروی انسانی است. عمده ترین دلیل ترك مشتریان و از دست دادن بازار توسط شركت ها را نوع رفتار با مشتریان دانست. وی اهمیت خدمات، رقبا در از دست دادن مشتریان را پس از نوع رفتار ارزیابی كرد. محمدی تصریح كرد: هدفم این است كه در كنار شما عزیزان الگوی متفاوتی بسازیم.
در ادامه نشست های پرسش و پاسخ در همایش با حضور رضا محمدی معاونت امور پذیرندگان برگزار گردید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/07/20
19:21:59
5.0 / 5
4746
تگهای خبر: ارز , اهدا , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رشد 500 درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی
نظر شما در مورد رشد 500 درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱