آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت

آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت به گزارش حراج كن سرپرست شركت آب و فاضلاب استان زنجان اظهار داشت: پرداخت نكردن آب بها از جانب اهالی روستای محمدخلج خدابنده مشكلاتی را برای تامین آب بوجود آورده است.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، علیرضا جزءقاسمی در جمع خبرنگاران، با اشاره به مشكل آب رسانی در یك روستای شهرستان خدابنده، اظهار نمود: پرداخت نكردن آب بها از جانب اهالی روستای محمدخلج شهرستان خدابنده، خدمات رسانی به روستا را با مشكل مواجه كرده است.
این مسئول افزود: روستای محمدخلج با بیشتر از 500 خانوار تا سال 94 از روستاهای تحت پوشش بود كه تامین آب و راه اندازی تاسیسات آب رسانی جدید در پروژه مجتمع زاغج پیشبینی شده بود كه متاسفانه به علت عدم پرداخت آب بها، وجود انشعابات غیرمجاز بسیار و فرسودگی شبكه توزیع هم اكنون به صورت غیرفعال درآمده و اهالی روستا از چاه های منازل و روستاهای هم جوار آب آشامیدنی خویش را تامین می كنند.
وی ادامه داد: پاییز سال قبل بر مبنای هماهنگی های به عمل آمده، پرداخت ۴۰ میلیون تومان از آب بهای معوقه و توافق های صورت گرفته پروژه آب رسانی روستای محمدخلج با اولویت نسبت به سایر روستاهای مجتمع زاغج در دستور كار قرار گرفت.
جزء قاسمی خاطرنشان كرد: راه اندازی شبكه توزیع روستای محمد خلج و ایستگاه پمپاژ ذخیره به پایان رسیده و با رفع نواقصات ناشی از سرقت ها حداكثر تا آخر مهرماه با تجهیز چاه قدیمی روستا و اصلاح خط انتقال موجود كه بر اثر نصب انشعابات غیرمجاز از بین رفته بود، انشعابات جدید به شبكه توزیع متصل شده و مشكل آب آشامیدنی روستا به صورت كامل مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه پرداخت بموقع آب بهای مصرفی روند خدمات رسانی به روستاها را سرعت می بخشد، خاطرنشان كرد: نگه داری از تاسیسات آب رسانی و خدمات رسانی مطلوب به مشتركان روستایی در گرو تعامل و همكاری شایسته و دوسویه مشتركان با این شركت است.
سرپرست شركت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح كرد: هم استانی هایی كه در روستاها زندگی می كنند، توجه داشته باشند كه نبایستی از آب شرب جهت مصارف كشاورزی به صورت غیرمجاز استفاده كنند.1398/07/10
22:28:35
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت
نظر شما در مورد آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳