متل قو، شهری میان جنگل و دریا

متل قو، شهری میان جنگل و دریا حراج كن: اگر قصد سفر به یكی از شهرهای ساحلی دریای خزر با ساحلی زیبا و منظره های طبیعی را دارید، شاید بهتر باشد متل قو را در بین گزینه های خود قرار دهید.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، اگر قصد سفر به یكی از شهرهای ساحلی دریای خزر با ساحلی زیبا و منظره های طبیعی را دارید، شاید بهتر باشد متل قو را در بین گزینه های خود قرار دهید. شهری كه از یك طرف به جنگل نزدیك است و از سویی دیگر در حاشیه دریای خزر قرار دارد و ساحل آن مكان مناسبی برای استراحت و انجام تفریحات آبی است.

متل قو ابتدا زیرمجموعه دیگر شهرهای مازندران بود. بعد از ساخت نخستین شهرك ها در آن در سال ۱۳۴۰، كم كم مستقل شد. نام نخستین شهرك آن «دریا گوشه» بود كه هنوز معروف ترین خیابان سلمان شهر است.

تفریح در حاشیه دریای خزر را می توان هیجان انگیزترین تفریح در متل قو دانست. همه قسمت های نوار ساحلی این منطقه، پوشیده از امكانات تفریحی و خدماتی است. تفریحاتی مانند جت اسكی، قایق سواری، شاتل، شنا و پاراسل در ساحل این شهر رونق بسیاری دارد و اغلب مسافران و گردشگران آنها را تجربه می كنند.

وب سایت نابرو، راهنمای گردشگری در ایران درتوصیف این منطقه می نویسد: یكی از مزیت های متل قو، فاصله كوتاه بین دریا و جنگل است. شما به راحتی می توانید در فاصله چند ساعت هم سری به دریا بزنید و هم از جنگل آن دیدن كنید.

اما از دیگر سو از جاذبه‎های طبیعی دیگر متل قو، غار آبی چندهزار ساله دانیال است. این غار در یكی از جنگل‎های متل ‎قو پنهان شده و باید برای رسیدن به آن پیاده روی كنید.
با این حال باید اظهار داشت كه معروف‎ترین و لوكس ترین ساختمان در متل قو برج دوقلوی قو الماس است. این برج ها با جدیدترین متدهای مهندسی و مدرن ترین فضاهای آپارتمانی در ۲۵ طبقه ساخته شده است و دیدن آنها خالی از لطف نیست.
بهار و تابستان بهترین زمان سفر به شمال كشور است. هوای این منطقه بخصوص در ماه های اردیبهشت و شهریور در مطبوع ترین حالت ممكن قرار دارد. پیشنهاد ما به شما این است كه بازدید و تفریح در این منطقه شمالی كشور را از دست ندهید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/07/09
14:13:47
5.0 / 5
4611
تگهای خبر: تجربه , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد متل قو، شهری میان جنگل و دریا
نظر شما در مورد متل قو، شهری میان جنگل و دریا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳