تذكر گروهی شورایی ها به عدم پخش دربی از تلویزیون های شهری پایتخت

تذكر گروهی شورایی ها به عدم پخش دربی از تلویزیون های شهری پایتخت به گزارش حراج كن عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از تذكر گروهی اعضای شورا به عدم پخش بازی دربی امروز از تلویزیون های شهری پایتخت انتقاد نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، حجت نظری بامداد امروز با در اختیار گذاشتن متن تذكر دسته جمعی اعضای شورای شهر اظهار داشت: این روزها ایران شرایطی ملتهب را در سطح بین المللی و به واسطه شرایط اقتصادی در داخل تجربه می كند.
وی با بیان این كه در چنین شرایطی اجرای رویدادهای دسته جمعی و خانوادگی كه حد مشخصی از نشاط هم در آن وجود داشته باشد می تواند به انسجام ملی و هم ارتقای سرمایه اجتماعی كه برای برون رفت ضروری است؛ منجر شود اظهار داشت: در همین راستا مدیریت شهری كوشش كرد تا پخش مسابقه دو تیم پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس معروف به شهرآورد پایتخت را از تلویزیون های شهری پخش كنند اما متاسفانه همكاری لازم بین بخشی برای این رویداد جذاب شهری صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: بر خود لازم می دانیم بعنوان نمایندگان مردم از شورای تامین بخواهیم به این خواست مردمی كه بدون شك بخشی از جامعه آنرا مطالبه می كند توجه ویژه كرده و مجوز پخش مسابقه فوتبال در فضاهایی از شهر را كه با زحمت همكارانمان در سازمان زیباسازی برای تماشای شهرآورد پایتخت مهیا شده است صادر كند.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، نظری اضافه كرد: این متن تذكر بنده بود اما برخی از اعضای شورای شهر شهر هم آنرا امضاء كرده و به عنووان یك تذكر گروهی در اختیار هیات رئیسه شورا قرار گرفت.1398/06/31
15:02:29
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: اقتصاد , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تذكر گروهی شورایی ها به عدم پخش دربی از تلویزیون های شهری پایتخت
نظر شما در مورد تذكر گروهی شورایی ها به عدم پخش دربی از تلویزیون های شهری پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳