در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد

ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی

ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی حراج كن: اعضای شورای شهر تهران اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران را در امتداد رونق تولید ملی و پشتیبانی از صاحبان كالا به تصویب رساندند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بامداد امروز لایحه اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و محمدجواد حق شناس اظهار داشت: این اصلاحیه در جهت حضور صاحبان كالا و تبلیغات در امتداد رونق تولید ملی و حضور مستقیم جهت استفاده از تبلیغات محیطی شهر ارائه شده است.
وی با اشاره به اینكه سازمان زیباسازی موظف است شرایط و زمینه را برای رقابت آزاد و قانونمند بین صاحبان نام و نشان تجاری و شركت های تبلیغاتی مجاز و واجد صلاحیت فراهم آورد، اظهار داشت: همین طور سازمان زیباسازی موظف است به منظور كسب سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی با رعایت قوانین، شیوه نامه ای را تا شش ماه آینده تدوین و به شورای شهر دهد.
وی ادامه داد: این لایحه سبب فراهم شدن شرایطی برای صاحبان كالا و خدمات است تا بتوانند با استفاده از یكی از ابزارهای تبلیغاتی شهرداری كارهای خودرا عرضه كنند.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در ادامه پیشنهادی از طرف میرلوحی - عضو شورای شهر تهران در خصوص اینكه شركت های تبلیغاتی دارای رتبه 4 نیز به این بخشنامه اضافه شوند، عنوان شد كه ضرغامی - رئیس سازمان زیباسازی با اشاره به اینكه من قبلا در اداره ارشاد بودم و می دانیم كه 2000 شركت و كانون تبلیغاتی در تهران وجود دارند كه 80 درصد این شركت ها كاغذی هستند، اظهار داشت: این شركت ها در مناقصات شركت می كنند و حتی برنده می شوند اما نمی توانند به تعهدات خود عمل كنند و بنا بر این تعداد زیادی پرونده قضایی مفتوح در این زمینه داریم.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون شركت های تبلیغاتی دارای گرید 1 تا 3 می توانند در مناقصات شركت نمایند، اظهار داشت: اگر رتبه های 4 نیز اضافه شوند امكان دارد مشكلات را بدتر كند. چونكه نمی توانند به تعهداتشان عمل كنند.
بهاره آروین نیز با اشاره به اینكه ایجاد محدودیت بر خلاف نظام رقابت است، اظهار داشت: رتبه بندی برای این كار درست نیست و نباید دایره را كوچك نماییم و شهرداری می تواند ضمانت نامه های جدی بگیرد و اگر هم پیمانكاری به تعهداتش عمل نكرد، آنها را جلب نماید.
حق شناس نیز با انتقاد از عدم ورود شركت های تبلیغاتی دارای رتبه 4 اظهار داشت: شهرداری می تواند ضمانت ها و جرایم را افزایش دهد تا پیمانكاران بتوانند به كار خود ادامه دهند.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، نهایتا پیشنهاد میرلوحی در خصوص اضافه شدن شركت های تبلیغاتی دارای گرید 4 كه برمبنای نظام ارزشگذاری اداره ارشاد تهران فعال می باشند، با 11 رای به تصویب رسید.
منبع:

1398/06/26
14:58:06
5.0 / 5
4494
تگهای خبر: ابزار , ارز , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی
نظر شما در مورد ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران، تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱