پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال

پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال حراج كن: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از پذیرش 153 هزار و 689 نفر شب مددجو در گرمخانه های پایتخت طی شش ماه نخست امسال آگاهی داد.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا سید نجم الدین محمدی ضمن اعلام این خبر با اشاره به اینكه آمارها نشان داده است كه در شش ماه نخست امسال، گرمخانه خاوران بیشترین تعداد مددجویان را پذیرش كرده است، اظهار داشت: از ۱۵۳ هزار و ۶۸۹ نفر شب مددجو، ۶۳ هزار و ۵۰۰ نفر در مددسرای خاوران پذیرش شده اند.

وی افزود: نكته مهم این است كه ۵۶۲۰ نفر از مددجویان برای اولین بار در گرمخانه ها پذیرش شدند و بعد از آن بطور مرتب در این مراكز حضور پیدا كرده اند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به پذیرش ۲۰ هزار و ۳۶۶ نفر شب مددجوی زن در گرمخانه منطقه ۱۲ و ۲۲ اظهاركرد: قاعده پذیرش در گرمخانه ها این است كه افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۵۰ سال به سبب سن پایین یا كهولت به مراكز بهزیستی ارجاع داده شوند. در نتیجه از میان گروه های سنی موجود، زنان و مردان ۳۵ تا ۵۰ سال بیشترین فراوانی مددجویان در گرمخانه ها را می سازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت محمدی درانتها اظهار داشت: بطور معمول ۱۴ گرمخانه دائمی ذیل نظارت شهرداری تهران فعالیت می نمایند كه در شب های سرد پاییز و زمستان در كنار این مراكز، چهار گرمخانه ی اضطراری در مناطق ۱، ۶، ۱۳ و ۱۴ نیز مددجویان را پذیرش می كنند. تلاش مدیریت شهری این است تا هیچ یك از افراد بی خانمان شب را در خیابان سپری نكنند.

منبع:

1398/06/20
12:50:34
5.0 / 5
4640
تگهای خبر: خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال
نظر شما در مورد پذیرش ۱۵۳ هزار نفر شب مددجو در گرمخانه ها طی شش ماه نخست امسال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱