بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید

بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید حراج كن: روش های مختلفی برای پرداخت قبض وجود دارد. یكی از این روش ها، پرداخت قبض بوسیله سامانه بامَن 24 است. سامانه بامَن 24 جامع ترین سامانه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی در كشور است.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، در گذشته برای پرداخت قبض به بانك ها بازگشت می كردیم و باید در صف طولانی بانك ها انتظار می كشیدیم. هم اكنون با پیشرفت تكنولوژی و گسترش ارتباطات، دیگر نیازی به ماندن در صف های طولانی نیست. سامانه بامَن ۲۴ روشی مطمئن برای پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی است.
هریك از ما به دنبال روشی امن برای پرداخت قبض هستیم، در سامانه بامَن ۲۴ می توانید با چند كلیك، پرداخت قبض برق، آب، گاز، تلفن ثابت و … خودرا انجام دهید و یك پرداخت راحت را تجربه كنید. به راحتی می توانید با یكی از درگاه های پرداخت بانكی، مبلغ قبض را با هركارت بانكی عضو شتاب پرداخت كنید.
با ورود به سامانه بامَن ۲۴ گزینه های پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی را مشاهده می كنید كه در ادامه با جزئیات گزینه پرداخت قبض آشنا می شوید.

پرداخت قبض خودرا چگونه انجام دهیم؟
برای پرداخت قبض باید شناسه قبض و شناسه پرداخت را حتما داشته باشید. سپس با یكی از روش های زیر قبض خودرا پرداخت كنید.
* مراجعه به دفاتر پیشخوان: دفاتر پیشخوان، یكی از روش های پرداخت قبض به صورت حضوری است. شما باید به دفاتر پیشخوان مراجعه نموده و برای پرداخت قبض خود اقدام كنید. لازم به ذكر است دفاتر پیشخوان هزینه ای برای این كار دریافت می كنند.
* پرداخت بوسیله دستگاه POS فروشگاه ها: امروزه در بیشتر فروشگاه ها دستگاه POS یافت می شود. شما می توانید بوسیله دستگاه POS پرداخت قبض خودرا انجام دهید.
* پرداخت بوسیله همراه بانك: با استفاده از اپلیكیشن های بانكی، پرداخت قبض شما آنلاین انجام می شود.
* پرداخت بوسیله تلفن: به جهت اینكه باید شناسه پرداخت، شناسه قبض و شماره كارت را یكی یكی با تلفن وارد كرد، سختی خودش را دارد. به همین خاطر از آن استقبال زیادی نشد.
* پرداخت بوسیله دستگاه های خودپرداز: یكی دیگر از روش های پرداخت قبض، مراجعه به دستگاه های خودپرداز است. با وارد كردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قبض خودرا پرداخت كنید.
* پرداخت بوسیله سایت های اینترنتی: یكی از بهترین روش های پرداخت قبض، پرداخت قبض بوسیله سایت های اینترنتی است. برای پرداخت قبض با سایت های اینترنتی علاوه بر داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت، به یاد داشتن شماره كارت، رمز دوم، cvv۲ و تاریخ انقضاء لازم است.

بهترین روش پرداخت قبض كدام است؟
پیشنهاد ما برای بهترین روش پرداخت قبض، سامانه بامَن ۲۴ است. این سامانه خدمات پرداخت قبض، خرید شارژو بسته اینترنتی را ارائه می دهد.
با ورود به سامانه بامَن ۲۴ گزینه «پرداخت قبض» را انتخاب كنید. سپس نوع قبض خودرا مشخص كنید. برای پرداخت قبض همراه اول، ایرانسل و تلفن ثابت، شماره تلفن خودرا وارد كنید، سپس اطلاعات لازم را در درگاه اینترنتی بانكی وارد كنید.
برای پرداخت قبض خدماتی، گزینه های برق، آب و گاز پیش روی شماست. با انتخاب گزینه مورد نظر و وارد كردن شناسه پرداخت و شناسه قبض، مبلغ قبض را می توانید مشاهده كنید. سپس اطلاعات مورد نیاز را در درگاه اینترنتی وارد كرده و پرداخت قبض را انجام دهید.
بامَن ۲۴ سامانه ای جامع و سریع است كه شما با خیالی آسوده و به آسانی می توانید پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی را انجام دهید و با نخستین پرداخت قبض خود، از مشتریان همیشگی ما شوید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/06/18
23:36:00
5.0 / 5
4679
تگهای خبر: آنلاین , بانك , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید
نظر شما در مورد بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴