در جلسه معارفه مدیركل جدید ثبت احوال استان تهران عنوان شد

ثبت احوال مأموریت خود در انتخابات امسال را به سلامت به پایان می رساند

ثبت احوال مأموریت خود در انتخابات امسال را به سلامت به پایان می رساند حراج كن ثبت احوال مأموریت خود در انتخابات امسال را به سلامت به پایان می رساند


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، ظهر امروز مراسم تودیع عبدالله مقصودی فر و معارفه حسین زین الصاحین در ثبت احوال استان تهران با حضور حمید درخشان نیا رئیس سازمان ثبت، سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان و عیسی فرهادی، فرماندار تهران برگزار گردید.

طی این مراسم عبدالله مقصودی فر، مدیر كل سابق ثبت احوال استان تهران با اشاره به اینكه به مدت ۶۰۰روز(بیستماه) امانتی را در اختیار داشتم كه امروز آنرا تقدیم می كنم اظهار نمود: در این مدت همكارانم برای ارتقای سطح ثبت احوال تلاش های بسیاری كردند.

او همینطور در ادامه گزارشی از عملكرد بیست ماهه ثبت احوال استان تهران عرضه كرد و اظهار داشت: همكاری با استانداری از حیث تشكیل جلسات در موضوعات صدمه های اجتماعی و استعلام جهت احراز هویت، پروژه نظارت آرشیو الكترونیك، پوشش فراگیر كارت ملی هوشمند در استان تهران، به روزرسانی كنترل كیفیت كارت ملی هوشمند، جوانگرایی در ثبت احوال استان، برقراری ملاقات های هفته ای و تشكیل كمیته های نام و تشخیص سن و... همچون اقدامات این سازمان بود.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در ادامه حمید درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال كشور هم ضمن تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله حسین اظهار داشت: مسئولیت هایی كه تحویل می گیریم امانت است و خداوند توفیق دهد كه این امانت را حفظ نماییم و به مسؤلان بعدی تحویل دهیم و خداوند همه خدمتگزاران را در مقابل مردم و مسئولین رو سفید كند.
وی افزود: در یك نظرسنجی ملی كه میان تمام دستگاه ها در كشور انجام شد میزان رضایتمندی از این منظر كه كدام دستگاه اقدامات را به خوبی انجام می دهد و برخورد و رفتار كارمندان آن دستگاه مناسب بوده است، مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه اش رضایت ۷۵، ۱۹ درصد مردم از خدمات این سازمان بود كه این میزان رضایتمندی افتخار بزرگی برای سازمان ثبت احوال است.

رئیس سازمان ثبت احوال كشور خطاب به كارمندان ثبت احوال استان تهران اظهار داشت: قدر این نعمت را بدانید چونكه شما در سال رجوع كننده های بسیاری دارید، مردم متوجه می شوند كه اگر تاخیری در روند كاری پیش می آید علت از كارمندان نیست. برای مثال اگر در عرضه كارت ملی هوشمند تأخیر بوجود آمده است مردم این تاخیر را از چشم كارمندان این سازمان نمی بینند.

او همینطور ضمن تشكر و قدردانی از مدیركل سابق ثبت احوال استان تهران از مدیر كل جدید این سازمان خواست كه حفظ حرمت همكاران ثبت احوال استان تهران و تكریم مردم را در دستور كار خود قرار دهد.
درخشان نیا با اشاره به اینكه ثبت احوال یكی از اركان مهم انتخابات پیش رو در كشور است اظهار نمود: ثبت احوال امسال هم این مأموریت را به سلامت به پایان می رساند.

به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، در ادامه حسین زین الصالحین با اشاره به اینكه نگاهمان به معیشت، رفاه و حرمت و ارادت همكاران ثبت احوال است و بهترین كار هم تكریم همكاران ثبت احوال استان تهران است اظهار داشت: تهران شایستگی و لیاقت در راس بودن را دارد چونكه انسان های دانا و پشتكارداری دارد و بایستی برای ارتقای آن همگرایی و هم افزایی شكل بگیرد تا آنچه رضای خداست عملیاتی شود.
او همینطور تكریم مردم را لازمه اقدامات ثبت احوال استان تهران دانست.

منبع:

1398/06/09
19:13:29
5.0 / 5
4539
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت احوال مأموریت خود در انتخابات امسال را به سلامت به پایان می رساند
نظر شما در مورد ثبت احوال مأموریت خود در انتخابات امسال را به سلامت به پایان می رساند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳