یك هدیه متفاوت به مناسبت روز پزشك

هدیه ای برازنده او كه سلامتی را هدیه می دهد

هدیه ای برازنده او كه سلامتی را هدیه می دهد حراج كن: یكم شهریورماه مصادف با بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشك است.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، به همین دلیل جین وست بزرگترین فروشگاه زنجیره ای پوشاك در ایران، جشنواره كارت هدیه روز پزشك را برای كلیه سازمان ها و شركت های مرتبط آغاز نموده است تا مشتریان گرامی بتوانند هدیه روز پزشك را تهیه كنید.
فروشگاه جین وست به پاس قدردانی از زحمات لایتناهی دست های زحمتكش پزشكان، آنان كه سلامت را به جامعه هدیه می دهند، كارت های هدیه را در اختیار مشتریان گرانقدر قرار داده است تا آنها بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده كنند و با هدیه این كارت ها از زحمات پزشكان عزیز قدرانی نمایند.
كلیه سازمان های در رابطه با جامعه ی پزشكی، چه خصوصی و چه دولتی، شامل بیمارستان ها، مراكز آموزش پزشكی و شركت های تامین كننده تجهیزات پزشكی می توانند این كارت های هدیه را از واحد همكاریهای سازمانی (B۲B) جین وست تهیه كنند و در نهایت انتخاب را به پزشكان و همكاران خود هدیه كنند.
این جشنواره به مناسبت روز پزشك طراحی شده است و دارندگان این كارت های هدیه می توانند علاوه بر بهره مندی از تخفیفات فروشگاه های جین وست، در حراج ها یا جشنواره های اختتام فصل یا میان فصل این برند شركت كنند. دارندگان این كارت های هدیه جین وست می توانند با ارائه این كارت های هدیه از كلیه فروشگاه های جین وست در سراسر ایران كالای مورد نظر خودرا كه در گروه های متنوع شامل كفش، كیف، شلوار، مانتو، پیراهن، لوازم آرایشی و بهداشتی، اكسسوری زنانه، مردانه و بچگانه است را به راحتی خریداری كنند.
شایان ذكر است كه تاریخ اعتبار این كارت ها از طرف مشتریان انتخاب می شود و معمولا تا یك سال اعتبار دارد. حداقل مبلغ این كارت ها در این فروش ویژه پنجاه هزار تومان است.
همكاری های میان سازمانی جین وست به فروش كارت های هدیه محدود نمی گردد و مشتریان می توانند لباس فرم در سایز و رنگ های متفاوت به همراه آرم دل خواه و مورد نظر خودرا به جین وست سفارش دهند. همین طور سازمان ها یا شركت ها می توانند كالاهای مورد نظر خودرا انتخاب كنند و هدایای خودرا از فروشگاه جین وست سفارش دهند.
به منظور كسب اطلاعات بیشتر درباب كارت هدیه جین وست می توانید به وب سایت جین وست www.jeanswest.ir بازگشت كنید یا بوسیله شماره ۴۵۱۸۳۰۰۰ داخلی ۲۴۳ و ۲۴۶ یا شماره موبایل ۰۹۱۲۰۴۳۸۷۶۹ و ۰۹۱۲۰۲۹۴۵۸۹ تماس حاصل كنید و سفارشات خودرا ارائه دهید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/05/14
13:58:47
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: برند , پوشاك , جشنواره , حراج
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هدیه ای برازنده او كه سلامتی را هدیه می دهد
نظر شما در مورد هدیه ای برازنده او كه سلامتی را هدیه می دهد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳