در بیش از ۱۵۰۰ شعبه در سراسر كشور؛

توفان تخفیفات تابستانی افق كوروش شروع شد

توفان تخفیفات تابستانی افق كوروش شروع شد حراج كن: انبوه ترین میزان تخفیفات در شعب فروشگاه زنجیره ای افق كوروش از شروع مردادماه اجرایی شده است.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، از شروع مردادماه امسال، انبوه ترین میزان تخفیفات در شعب فروشگاه زنجیره ای افق كوروش اجرایی شده و مجموعه كثیری از كالاهای ضروری و اساسی خانوار و دیگر ارزاق سوپرماركتی با میزان تخفیفات استثنایی در بیشتر از ۱۵۰۰ شعبه در سراسر كشور عرضه می شود.
طبق اعلام شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش، این شركت با بیشترین تعداد شعب و پراكندگی در سطح كشور از شروع مردادماه امسال تا اختتام تابستان در یك طرح حمایتی با عنوان "توفان تخفیفات" تا حداكثر ۵۰ درصد كاهش قیمت درج شده روی كالاها را در اختیار هموطنان سراسر كشور قرار می دهد.
در توفان تخفیفات تافیفتی افق كوروش، بازگشت كنندگان بدون هیچ محدودیتی در تعداد و میزان خرید می توانند تا سقف ۵۰% تخفیف از محصولات این فروشگاه در سراسر ایران استفاده كنند.
این برای نخستین بار در ایران است كه هموطنان می تواند از این حجم تخفیفات در فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش بهرمند شوند.
فروشگاه های همواره تخفیف افق كوروش به صورت یكپارچه و یكسان در هر هفته از تابستان امسال به عرضه محصولاتی همچون برنج، روغن، قند و شكر و... با تخفیفات تافیفتی اقدام می كنند.
گفتنی است؛ مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین تخفیفات كالاهای عرضه شده در توفان تافیفتی فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش می توانند به صفحه جشنواره توفان تخفیفات افق كوروش به نشانی landing.okcs.com و یا صفحات شبكه های مجازی شركت بازگشت كنند.


منبع:

1398/05/10
00:36:19
5.0 / 5
4965
تگهای خبر: ارز , جشنواره , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توفان تخفیفات تابستانی افق كوروش شروع شد
نظر شما در مورد توفان تخفیفات تابستانی افق كوروش شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳