نگرشی جدید در خرید و فروش بلبرینگ

نگرشی جدید در خرید و فروش بلبرینگ به گزارش حراج كن تامین جنس اصلی در شرایط فعلی بازار یكی از عمده نگرانی های صنعتگران ما است.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، فروشگاه عظیم صنعت با نگرشی جدید در خرید و فروش بلبرینگ این مساله را برای صنعتگران حل كرده است.
فروشگاه عظیم صنعت در جهت خرید بلبرینگ و كاسه نمد و یاتاقان توانسته است برای فعالان تولید و صنعتگران زمینه آرامش خاطر را فراهم آورد تا با اطمینان از اصالت كالا و با پیش شرط پذیرفتن مرجوعی كالا بدون قید و شرط٬ تمامی صنعتگران از اصل بودن كلیه اجناس این فروشگاه اطمینان خاطر پیدا كنند.
فروشگاه عظیم صنعت مجموعه وسیعی از بلبرینگ و كاسه نمد و یاتاقان با بهترین نشان های بلبرینگ اروپایی و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی٬ به صنعتگران میهن عزیزمان خدماتی با بهرتین كیفیت و ضمانت عرضه می دهد.

خدمات فروش بلبرینگ و فروش كاسه نمد با نشان های معتبر یكی از اصلی ترین زمینه های فعالیت مجموعه بزرگ عظیم صنعت است. در شرایط سخت تامین قطعات و خرید بلبرینگ و وجود تغییر زیاد در قیمت بلبرینگ و قیمت یاتاقان سبب شده تا خیلی از تامین كنندگان با مشكل تامین روبرو شده و زمینه تقلب در بازار فراهم گردد.
درهمین راستا مجموعه عظیم صنعت جهت ایجاد اطمینان این ضمانت را برای مشتریان خود قرار داده كه بدون شرط قطعات فروخته شده را پس می گیرد. به این صورت كه مشتری بعد از دریافت جنس به هر دلیلی می تواند جنس خویش را مرجوع كند و مبلغ پرداخت شده را پس بگیرد.
ارسال سریع بلبرینگ و كاسه نمد و یاتاقان به شهرستان در كمتر از ۲۴ ساعت و تحویل روزانه در تهران از دیگر مزایای مجموعه عظیم صنعت است. هم اكنون فروشگاه بلبرینگ عظیم صنعت تمامی نشان های SKF، Nachi، FAG، Koyo، NTN، NSK، Timken، ZKL، DKF، KG، DYZV، pfi، BW، NAK، NOK، CORTECO، TTO، KOK را تامین می نماید و در زمینه قیمت در فروش بلبرینگ چینی حرف اول را می زند.
امید است تا دست در دست هم در سال رونق تولید بهترین ها را بیافرینیم.
تلفن واحد فروش و مشاوره: ۰۹۱۰۸۷۰۸۰۰۰ - ۰۲۱۳۳۹۵۸۲۴۷
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/04/05
01:12:31
5.0 / 5
4697
تگهای خبر: بازار , پرداخت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نگرشی جدید در خرید و فروش بلبرینگ
نظر شما در مورد نگرشی جدید در خرید و فروش بلبرینگ
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴