توضیح وزیر كشور درباره پیامك های امنیت اخلاقی پلیس

توضیح وزیر كشور درباره پیامك های امنیت اخلاقی پلیس به گزارش حراج كن وزیر كشور توضیحاتی را درباره حواشی بوجود آمده پیرامون طرح امنیت اخلاقی و پیامك های ارسال شده ارائه نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی، در حاشیه بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان و رؤسای ناجا با حضور در جمع خبرنگاران درباره پیامك های ارسال شده در مورد پیامك های امنیت اخلاقی و حواشی بوجود آمده در این خصوص اظهار داشت: ناجا باید قانون را رعایت كند و آنچه كه باید از جانب ناجا صورت گیرد عمل به قانون است. تأمین امنیت شهروندان جز وظایف ناجا است و این نیرو تابحال با تدبیر و رعایت مصالح در این خصوص عمل كردند.
وی افزود: روشی در زمان سردار اشتری باب شد كه روش خوبی است و من هم آنرا می پسندم. در این روش به جای آنكه در كوچه و خیابان با مظاهر علنی برخورد شود، مأموران پلیس ضمن اینكه گشت های خویش را داشته و مبادرت به امر به معروف می كنند برای افراد متخلف پیامكی را صادر می كنند و بر این اساس به افرادی كه گرفتار خطا و اشتباه شدند تذكر می دهند و وقتی این مورد به دو یا سه مورد می رسد باید تعهد دهند.
رحمانی فضلی با تاكید بر اینكه ما كشوری اسلامی هستیم اظهار داشت: باید به ضابطان و مجریان قانون كه بر مبنای قانون عمل می كنند احترام بگذارند و كاری نكنیم كه خدایی نكرده طوری رفتار شود كه شاهد سوءاستفاده دشمنان باشیم.
رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح اقدامات انجام شده برای جبران خسارات در مناطق سیل زده پرداخت و اظهار داشت: مجموع ارقامی است كه برای جبران خسارت باید پرداخت گردد حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان است كه از این رقم ۳۰۰۰ میلیارد آن به صورت بلاعوض پرداخت می شود كه البته مبلغ پرداخت های بلاعوض باید ۹۰۰۰ میلیارد تومان باشد.
به گفته وی، ۵۰۰۰ میلیارد تومان هم تسهیلات به این افراد پرداخت خواهد شد كه در دولت تصویب شده است.
رحمانی فضلی اضافه كرد: امیدوارم همانطور كه شهروندان و مردم تابحال در كنار سیل زدگان بودند در مراحل بازسازی سیل زدگان را همراهی كنند و تقاضای من از رسانه ها این است همچنان به این مسائل توجه ویژه داشته باشند.
رحمانی فضلی اضافه كرد: نیت ما این بوده كه مردم در چارچوب تشكل ها و به شكل فردی در بازسازی مناطق سیل زده كمك گردد.1398/02/08
10:46:08
5.0 / 5
4780
تگهای خبر: پرداخت , كشور , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توضیح وزیر كشور درباره پیامك های امنیت اخلاقی پلیس
نظر شما در مورد توضیح وزیر كشور درباره پیامك های امنیت اخلاقی پلیس
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱