آغاز طرح مقابله با عرضه حیوانات غیرمجاز در اطراف بازار پرندگان خلیج فارس

آغاز طرح مقابله با عرضه حیوانات غیرمجاز در اطراف بازار پرندگان خلیج فارس به گزارش حراج كن مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از آغاز طرح مقابله با خرید و فروش حیوانات غیرمجاز در اطراف بازار پرندگان خلیج فارس با همكاری نیروی انتظامی اطلاع داد.به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، حمیدرضا تحصیلی در جریان طرح ساماندهی اطراف بازار پرندگان خلیج فارس و مقابله با فروش حیوانات غیرمجاز در این محدوده در محل این بازار اظهار داشت: بازار پرندگان زینتی خلیج فارس با هدف ساماندهی فروش پرندگان زینتی در سال های قبل راه اندازی شد و پرنده فروشان از سطح شهر جمع آوری شدند و به این مركز انتقال پیدا كردند اما در ضلع غربی این بازار و در حوزه اسلامشهر شبه بازاری به صورت غیرمجاز تشكیل شده بود كه در آن انواع حیوانات غیرمجاز و سگ خرید و فروش می شد.

وی افزود: ضلع غربی بازار در محدوده اسلامشهر است و شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران نظارتی بر آن نداشته است بنابراین این بازار به صورت غیرمجاز شكل گرفته است و علاوه بر تخلف فروش حیوانات غیرمجاز باعث ایجاد ترافیك در محور آزادگان می شود. بنابراین با هماهنگی نیروی انتظامی و فرمانداری اسلامشهر و همینطور نیروی انتظامی تهران بزرگ، طرح ساماندهی این محدوده در دستور كار قرار گرفت.

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در ادامه اظهار نمود: به صورت قطع این طرح در هفته های آینده ادامه خواهد داشت و تا زمانی كه همه متوجه شوند كه این محدوده محلی برای عرضه حیوانات غیرمجاز نیست، با حضور پلیس و عوامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل، طرح را اجرا خواهیم كرد.

تحصیلی در پاسخ به این سوال كه چه حیواناتی در این محدوده خرید و فروش می شوند، اظهار داشت: متاسفانه حیوانات شكاری سگ، مار، عقاب و تمساح و... به صورت غیرقانونی در این محدوده خرید و فروش می شودند.

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اضافه كرد: نزدیك به ۱۰ اكیپ ساماندهی زنده گیری سگ ها با تجهیزات به همراه دامپزشك تا زمان اتمام این طرح در محل مستقر می شوند و با همراهی پلیس راهور و نیروی انتظامی اسلامشهر همینطور اجراییات منطقه ۱۸ از این بعد از عرضه هرگونه پرنده و حیوانات غیرقانونی جلوگیری خواهد شد.

وی خطاب به شهروندان اظهار نمود: در صورت مشاهده عرضه حیوانات غیرمجاز شهروندان می توانند مراتب را به سامانه های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ شهرداری تهران و شماره ۱۱۰ پلیس اعلام كنند.
1398/01/23
13:25:35
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: بازار , خرید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آغاز طرح مقابله با عرضه حیوانات غیرمجاز در اطراف بازار پرندگان خلیج فارس
نظر شما در مورد آغاز طرح مقابله با عرضه حیوانات غیرمجاز در اطراف بازار پرندگان خلیج فارس
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳