اجرای طرح زوج و فرد جدید تا آخر تابستان، گسیل نیروها و تجهیزات كمكی شهرداری به سمت خوزستان

اجرای طرح زوج و فرد جدید تا آخر تابستان، گسیل نیروها و تجهیزات كمكی شهرداری به سمت خوزستان به گزارش حراج كن به قول شهردار تهران، طرح زوج و فرد جدید احیانا تا آخر تابستان اجرایی می شود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره نشست زمین در منطقه ۱۸ تهران اظهار داشت: نشست زمین در تهران مبحث جدیدی نیست و بیشتر از دو دهه از نخستین گزارش ها در این زمینه می گذرد. این پدیده ارتباط مستقیمی با برداشت بی رویه از سفره های زیر زمینی دارد كه امیدواریم با بارندگی های اخیر بخشی از آن برطرف شود.
وی با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در این زمینه اظهار نمود: پیشگیری از وقوع چنین پدیده هایی و برنامه ریزی برای مقابله با آن از جنس اقدامات ملی است و چیزی نیست كه فقط شهرداری آنرا انجام دهد ولی ما كاری كه كردیم این است كه برداشت بی رویه از شبكه آبهای زیرزمینی را بسیار محدود كردیم و سازمان فضای سبز ما هم تمام تلاش اش این است كه بیشتر از قناتها استفاده نماید.
شهردار تهران با اشاره به كمكهای سازمان متبوعش در جریان سیل اخیر در استان گلستان، اظهار نمود: ما جزو نخستین ارگانهایی بودیم كه در سیل گلستان كمك های تخصصی به آنجا فرستادیم و چندین دستگاه بالابر و جرثقیل و دستگاه های امدادی عازم مناطق سیل زده كردیم. همینطور شركت فروشگاه شهروند هم كمك های كالایی به آنجا ارسال كرد.
حناچی اضافه كرد: همینطور در خرم آباد هم این اتفاق رخ داد و حالا هم كه درگیر سیل خوزستان هستیم با كمك سایر دستگاه های تهران به سمت این استان حركت می نماییم.
وی در پاسخ به پرسشی درباره اعتبار طرح ترافیك فعلی تهران و اجرایی شدن طرح جدید، اظهار داشت: طرح زوج و فرد جدید را احیانا تا آخر تابستان به سمت اجرایی كردن می بریم.1398/01/21
14:22:39
5.0 / 5
5052
تگهای خبر: شركت , فروش , فروشگاه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اجرای طرح زوج و فرد جدید تا آخر تابستان، گسیل نیروها و تجهیزات كمكی شهرداری به سمت خوزستان
نظر شما در مورد اجرای طرح زوج و فرد جدید تا آخر تابستان، گسیل نیروها و تجهیزات كمكی شهرداری به سمت خوزستان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵