مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند خبر داد؛

آغاز تخفیف ویژه شهروند از سه شنبه، عیدی ویژه شهردار تهران به مردم

آغاز تخفیف ویژه شهروند از سه شنبه، عیدی ویژه شهردار تهران به مردم به گزارش حراج كن مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند، از آغاز تخفیف های ویژه این فروشگاه زنجیره ای از روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه اطلاع داد.مسعود سریع القلم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تمهیدات فروشگاه های زنجیره ای شهروند برای تأمین اقلام و كالاهای مورد نیاز در آستانه سال نو، اظهار نمود: فروشگاه شهروند برای تأمین كالاهای مورد نیاز مردم در اسفندماه امسال مانند سال های گذشته تخفیف ویژه برای مشتریان در نظر گرفته است.
عیدی ویژه شهردار به مردم تهران
وی با اشاره به اینكه فروشگاه شهروند برای روزهای ۲۱ تا ۲۹ اسفند برای گروه های كالاهای مختلف از ۵ تا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است، خاطرنشان كرد: كار ویژه ای كه امسال انجام داده ایم، این است كه با تدابیر شهرداری تهران و مصوبه هیأت مدیره از ۲۱ تا ۲۹ اسفند تمام سود فروشگاه زنجیره ای شهروند را صفر كردیم و این عیدی شهرداری تهران به مردم در آستانه سال نو خواهد بود.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به اینكه در تأمین كالاهای اساسی و مورد نیاز مردم هیچ مشكلی وجود ندارد، افزود: به لحاظ دپوی كالایی حداقل تا چند ماه آینده ذخایر كالایی به میزان كافی پیش بینی شده است.

در تنظیم بازار، پیشرو هستیم
وی همینطور از برنامه ریزی برای عرضه كالاهای اساسی با نرخ تنظیم بازاری خبرداد و اظهار داشت: در بحث تنظیم بازار هم فروشگاه شهروند بخصوص در كالاهای پروتئینی، گوشت قرمز و گوشت سفید پیشرو است و بر مبنای ابلاغیه وزارت جهاد كشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت گوشت به قیمت مصوب دولتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
سریع القلم با اشاره به اینكه خدمات شهروند از رسانه های پرمخاطب مانند خبرگزاری های رسمی و صدا و سیما در اختیار عموم قرار می گیرد، اضافه كرد: در همین راستا تبلیغات شهروند از روز پنجشنبه در شبكه های مختلف سیما شروع شده و عرضه این خدمات به مردم و مشتریان ادامه دارد.
تأسیس چهل و یكمین فروشگاه در منطقه شمیران سنتر
وی همینطور از طرح توسعه فروشگاه های شهروند اطلاع داد و اظهار داشت: سه شنبه هفته جاری چهلمین فروشگاه شهروند در منطقه قلهك تهران افتتاح می شود؛ همینطور چهل و یكمین فروشگاه در منطقه شمیران سنتر در منطقه یك در حال تجیهز است.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند اظهار داشت: علاوه بر این نخستین فروشگاه خارج از استان تهران در مهرشهر كرج در ابتدای سال ۱۳۹۸ افتتاح می شود و بر مبنای مصوبه شورای شهری و تدابیر شهرداری تهران با همكاری شهرداری های كلانشهرها فروشگاه های زنجیره ای شهروند در كلانشهرها تأسیس می شوند كه با همین رویكرد طرح توسعه فروشگاه های زنجیره ای شهروند در مشهد، اصفهان، شیراز و تبریزی آماده شده است.

خدمتی جدید به مردم
وی درباره دو خدمت جدید در فروشگاه های شهروند هم توضیح داد: برای نخستین بار در ایران سیستم self checkout در فروشگاه بیهقی شهروند به راه افتاده است به این معنا كه مشتری بعد از آخر خرید بدون معطلی در صندوق می تواند هزینه كالا را پرداخت كند كه طراحی این سیستم هم توسط شهروند صورت گرفته است.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند اضافه كرد: همینطور خدمت جدیدی را در هفته جاری تحت عنوان سیستم RVM در منطقه ۲ تهران رونمایی می نماییم كه این دستگاه های اتوماتیك بطری های پلاستیكی را دریافت می كند و در ازای آن به مشتری بلیت های خرید عرضه می دهد.
سریع القلم با اشاره به اشتغالزایی فروشگاه های شهروند اظهار داشت: هم اكنون ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شهروند مشغول به كار هستند.

1397/12/19
22:29:05
5.0 / 5
4511
تگهای خبر: بازار , پرداخت , تبلیغ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آغاز تخفیف ویژه شهروند از سه شنبه، عیدی ویژه شهردار تهران به مردم
نظر شما در مورد آغاز تخفیف ویژه شهروند از سه شنبه، عیدی ویژه شهردار تهران به مردم
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱