معرفی شركت خودروسازی بیوك بال قدرتمند جنرال موتورز

معرفی شركت خودروسازی بیوك بال قدرتمند جنرال موتورز به گزارش حراج كن در این مطلب می خواهیم به معرفی شركت خودروسازی بیوك بال قدرتمند جنرال موتورز بپردازیم.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، باآنكه عده زیادی بیوك را یكی از زیرمجموعه های قدرتمند جنرال موتورز می دانند، اما باید بگوییم كه این شركت توسط خالق جنرال موتورز پایه ریزی شده است و هم اكنون مانند بال بسیار قدرتمندی است كه سبب می شود كه جنرال موتورز با قدرت بیشتری اوج بگیرد.
در ادامه به بررسی روند رو به رشد بیوك می پردازیم تا یك مرتبه دیگر نشان دهیم كه شكوه و جلال یك برند یك شبه به دست نمی آید و بدون پیمودن روند تكاملی هیچ شكوفایی رخ نمی دهد.
مروری بر تاریخچه شركت خودروسازی بیوك
زمانی كه یك برند در حال شكل گیری است اغلب نگاه ها به رشد كنونی آن است و كمتر كسی روند تكاملی آن برند را مطالعه می كند. اگر به روند شكل گیری برند بیوك بازگردیم، می توانیم بزرگ اندیشی و خرد بنیان گذار آنرا به شهود مشاهده نماییم. نگاه ژرف دیوید بیوئیك اسكاتلندی در سال ۱۸۹۹ بر روی ساخت خودروی جدیدی متمركزشده بود كه ساختاری اسپرت داشت و مناسب ترین خودروی شخصی جهان محسوب می شد.
این فرد سرانجام توانست تیمی را هدایت كند كه در سال ۱۹۰۳ خودروی بیوك را برای نخستین بار متولد كردند. در كمتر از ۵ سال كمپانی Buick Motor Company وارد كورس رقابت خودروهای شخصی شد. ازآنجاكه بنیان گذار این شركت رویاهای بزرگ تری در سر داشت و هم زمان با بیوك بر روی ساخت بزرگ ترین برند جهان یعنی جنرال موتورز متمركزشده بود، سریعاً بیوك به یكی از زیرمجموعه های جنرال موتورز تبدیل شد. بدین سان روند و سیر تكاملی بیوك بعنوان بال قدرتمند جنرال موتورز آغاز گشت.
خرید و فروش خودروهای بیوك
خریدوفروش خودروهای بیوك در كشورهای بسیار زیادی انجام می شود. هم اكنون نسخه های قدیمی از خودروهای بیوك كه در سال ۱۸۹۹ تا ۱۹۰۰ در ایران تولید شده بود، در بازار ایران یافت می شود. این نسخه ها قدیمی ترین خودروهایی هستند كه توسط كمپانی قدرتمند بیوك تولید شده بود. اما به جز مدل قدیمی بیوك B3 مدلهای بسیار شگفت انگیز دیگر بیوك كه جزو ابر غول های جهان خودرو هستند هم توسط بعضی از كمپانی های ایرانی وارد شده اند.
در حال حاضر تولید خودروهای این كمپانی در كشورهایی نظیر تایوان، مكزیك، آمریكای شمالی و بخشی از كانادا انجام می شود. اگر كمی جستجو كنید در كنار نسخه های قدیمی بیوك كه اغلب موردپسند دهه شصتی های ما هستند، بیوك های مدل بالاتر هم در ایران وجود دارند.

برخی از خودروهای معروف بیوك
همان طور كه گفته شد كمپانی قدرتمند بیوك همواره انواع خودروهای خویش را بهبود داده و هر بار كه نسخه جدیدی از آنها را وارد بازار می كند به وضوح می توان قابلیت های جدید را در آنها مشاهده كرد.
بیوك لاكراس یكی از شگفت انگیزترین خودروهای این كمپانی است كه در سال ۲۰۰۴ تولید شد. حالا ۵ نسل از این خودرو در اختیار علاقه مندان به خودروهای بیوك قرارگرفته است. هر نسل با نسل پیش از خود تفاوت های زیادی دارد كه ازجمله آنها می توان به بهبود طراحی خودرو قابلیت های بیشتر آن اشاره نمود.
بیوك انویژن و بیوك انكور دو مدل از خودروهای بیوك هستند كه در بین كراس اوره ای جهان قد علم كرده اند. طراحی منحصربه فرد خودرو در كنار قابلیت های شگفت انگیز آن واقعاً جذاب است.
بیوك رگال شكل تكامل یافته از خودروهای بیوك ایرانی است. این مدل باگذشت زمان از حالت كلاسیك خود دور شده و طراحی مدرن و ظاهری آراسته به خود گرفته است. بیوك رگال هم اكنون یكی از محبوب ترین خودروهای شخصی جهان است.
تمام این مدلها یك طرف و خرید بیوك اكسل هم یك طرف؛ این خودرو برای بازار چین تولید می شود و علاقه مندان و طرفداران بسیار زیادی برای خود دارد. جالب است بدانید كه بیوك سدان اكسل GT یكی از محبوب ترین خودروهای چین است.
قیمت بیوك
ازآنجاكه مدلهای بیوك عرضه شده در ایران بسیار محدود هستند و قیمت ارز مدام در حال تغییر است نمی توان قیمت ثابتی را برای خودروهای بیوك بیان كرد. مدلهای قدیمی این خودرو كه در ایران تولید می شده‎اند نظیر قیمت بیوك B3 در رنج ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان عرضه می شود. اما نسخه های جدید بیوك مانند بیوك لاكراس، بیوك اكس و امثال آنرا به ندرت می توان در ایران یافت چه برسد به آنكه بتوان آنرا خرید یا قیمتی برای آن تعیین كرد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/12/13
13:39:12
5.0 / 5
4299
تگهای خبر: ارز , بازار , برند , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد معرفی شركت خودروسازی بیوك بال قدرتمند جنرال موتورز
نظر شما در مورد معرفی شركت خودروسازی بیوك بال قدرتمند جنرال موتورز
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳