سازمان استاندارد و اتاق بازرگانی تهران تفاهمنامه همكاری امضا كردند

سازمان استاندارد و اتاق بازرگانی تهران تفاهمنامه همكاری امضا كردند حراج كن: سازمان ملی استاندارد و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران تفاهمنامه ای با هدف احداث بستری مناسب برای هموار كردن مسیر رشد، توسعه كیفیت، استانداردسازی و نهادینه كردن پشتیبانی از فعالان اقتصادی در حوزه استاندارد و كیفیت، امضا كردند.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، این تفاهم نامه امروز (سه شنبه) با حضور رئیسان سازمان ملی استاندارد و اتاق بازرگانی تهران توسط «بهمن عشقی» دبیركل اتاق بازرگانی تهران و «محمودرضا طاهری» مدیركل استاندارد استان تهران به امضا رسید.
همكاری در زمینه پشتیبانی از تولید، صادرات، واردات و توزیع كالا و خدمات، همكاری در زمینه انجام پژوهش و تدوین استانداردهای مربوط به محصولات از راه تشكل های تخصصی وابسته به اتاق و همكاری با تشكل های وابسته به اتاق برای توسعه و ترویج و تقویت استانداردسازی از مهمترین اهداف این تفاهم نامه اعلام شده است.
بر اساس این تفاهم نامه، اتاق تهران و اداره كل استاندارد استان تهران در زمینه برگزاری نمایشگاه های كالای دارای استاندارد و سمینارهای علمی همكاری خواهد داشت و جلسه های آموزشی به صورت مشترك برگزار خواهند كرد.
بررسی امكان سنجی اعمال استانداردهای الزامی با عنایت به شرایط و فضای مالی كسب و كار كشور و كوشش برای تهیه پیشنهادها برای اصلاح یا تعویق بخشی از استاندارد به رئیس سازمان ملی استاندارد از دیگر اهداف این تفاهمنامه است.
این تفاهمنامه در حاشیه جلسه امروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران، در محل این اتاق به امضا رسید.
اقتصام*9189*2022 ** 2023


1397/10/25
14:29:50
5.0 / 5
4428
تگهای خبر: اقتصاد , اهدا , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سازمان استاندارد و اتاق بازرگانی تهران تفاهمنامه همكاری امضا كردند
نظر شما در مورد سازمان استاندارد و اتاق بازرگانی تهران تفاهمنامه همكاری امضا كردند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱