آشنایی با SarvCRM؛

CRM راهكاری برای پاسخ بهتر به نیازهای مشتریان و فروش بیشتر

CRM راهكاری برای پاسخ بهتر به نیازهای مشتریان و فروش بیشتر به گزارش حراج كن نگران هستید كه سرنخ های فروشی (مشتریان بالقوه) كه با صرف هزینه و زمان به كسب و كار شما مراجعه نموده اند، از سوی تیم فروش تان با چه كیفیتی پیگیری می شوند؟به گزارش حراج كن به نقل از مهر، به دنبال راهكاری هستید كه به سازمان شما كمك نماید كه بتواند نتیجه بازاریابی و فروش خویش را بهبود ببخشید؟ مطمئن نیستید كه به درخواست های مشتریان تان در زمان مناسب پاسخ داده می شود یا خیر؟ تابحال به فكر استفاده از نرم افزار CRM مناسبی بوده اید كه بتواند دغدغه های بالا را مرتفع كند؟
كارشناسان فروش و عرضه خدمات با حجم انبوهی از درخواست های مشتریان مواجهند، هركدام از این مشتریان به استراتژی متفاوتی برای ارتباط نیاز دارند كه با عنایت به نوع كسب و كار و خصوصیات اخلاقی فرد مذاكره كننده تعیین می گردد.
بصورت كلی لازم است برای عرضه خدمات مناسب به مشتریان مراحل زیر دنبال شود:
۱- نگهداری اطلاعات اولیه مربوط به مشتریان بالقوه (سرنخ ها) و ارتباط با آنها
۲- تولید یك استراتژی مناسب با عنایت به اطلاعاتی كه از هر مشتری بالقوه در دست است
۳- انجام پیگیری های مورد نیاز در فواصل منظم بر مبنای مراحل فروشی كه از پیش طراحی شده است
۴- عرضه خدمات به مشتری برپایه تعهدات كه در زمان فروش به وی داده شده است
۵- نگهداری و گسترش ارتباط با مشتری با هدف افزایش عمق همكاری
مدیریت آیتم های فوق در زمانی كه با تعداد زیاد مشتریان و فعالیت های در رابطه با آنها مواجه می شویم، دشوار می گردد و اگر شركت ها از ابزارها و سیستم ها اطلاعاتی برای مدیریت آنها استفاده نكنند، با دغدغه ها، سوالات و مشكلاتی مواجه می شوند كه بعضی از آنها را در ابتدا با هم مرور كردیم.

شركت های پیش رو برای حل این مشكلات و دغدغه ها و خدمت رسانی بهتر به مشتریانشان از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار CRM استفاده می نمایند (برای آشنایی هر چه بیشتر با مفهوم CRM می توانید لینك CRM چیست، را مطالعه فرمایید) و ما هم در این مقاله می خواهیم SarvCRM را بعنوان سیستمی كه جهت مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات بعد از فروش برای شركت های ایرانی طراحی شده است، به شما معرفی نماییم. مواردی كه در ادامه مطالعه می كنید، بخشی از مزیت هایی است كه نرم افزار سی آر ام سرونو می تواند برای كسب و كارها فراهم كند:
موفقیت بیشتر در تبدیل مشتریان بالقوه به مشتری
تمامی شركت ها در تلاش هستند تا درصد بیشتری از مشتریان بالقوه ای كه با آنها تماس می گیرند را به فروش موفق و مشتری دائمی خود تبدیل كنند. با استفاده از SarvCRM مراحلی كه برای موفق شدن یك فروش لازم است را تعریف كرده و بر مبنای آن فرایند فروش خویش را كنترل و مدیریت خواهید كرد. به این شكل پیگیری هایی كه باید با مشتریان صورت گیرد و فعالیت های در رابطه با هر فروش در زمان مربوطه به فروشندگان یادآوری می گردد و ازاین رو احتمال فراموش شدن امور در رابطه با مشتریان بسیار كاسته می شود.
كنترل فروش های در جریان در هر مرحله
SarvCRM به شما نمایی كامل از كل فروش های در دست و در جریان نشان داده است كه شما را قادر می سازد در كوتاه ترین زمان ممكن از وضعیت تمامی فروش ها، فعالیت های تعیین شده برای قدم بعد، حجم فروش های جریان و خیلی از اطلاعات دیگر آگاه شوید و به سرعت بتوانید اقداماتی كه كمك می نماید فروش با موفقیت به اتمام برساند را برنامه ریزی كنید.

اتوماتیك سازی فعالیت ها برای بالا بردن بهره وری
فعالیت های تكرار شونده را می توان در گردش كارها برنامه ریزی كرد، به نحوی كه این فعالیت ها بصورت اتوماتیك توسط SarvCRM بوجود آمده و زمانی از تیم های داخلی برای آنها گرفته نشود. بعنوان مثال می توان همزمان با ارسال یك پیش فاكتور اطلاع رسانی به مشتری را با استفاده از ایمیل یا SMS به صورت اتوماتیك انجام دهیم. یا برای شركت هایی كه در مناقصات شركت می كنند، زمانی كه فروش وارد مرحله عرضه پیشنهاد فنی شد، به صورت اتوماتیك وظیفه ای برای مسئول مربوطه تولید شود.
مثل یك كارشناس حرفه ای مشتریان را پشتیبانی كنید
حتی كسب و كارهای كوچك و متوسط با طیفی گسترده از خصوصیت ها، گردش كارها و گزارش ها، می توانند به راحتی فرایند پشتیبانی مشتریان خویش را به بهترین شكل مدیریت نموده و گزارش های مورد نیاز خویش را استخراج كنید. با عرضه خدمات حرفه ای مناسب با نیاز مشتریان تان می توانید آنها را به خود وفادار كرده تا در طولانی مدت از محصولات و خدمات شما استفاده كنید. برای ارتباط بهتر با مشتریان، می توانید پورتالی در اختیارشان قرار دهید تا آنها راحت تر بتواند موضوعاتشان را با شما مطرح كرده و پیش ببرند.
نرم افزار CRM سرو با هدف پاسخ به نیازهایی كه سازمان ها در فرایندهای بازاریابی، فروش و عرضه خدمات بعد از فروش با آنها مواجهند، بوجود آمده و با عرضه راهكارهای موثر، موفق و تایید شده برپایه بهترین تجربیات جهانی در تلاش است تا بتواند به پیشرفت و بهبود كسب و كارها كمك نماید.
می توانید برای كسب اطلاعات بیشتر به سایت SarvCRM مراجعه كرده و یا برای آشنایی بیشتر با خصوصیت ها و امكانات SarvCRM و انطباق آنها با نیازهای خود می توانید با شماره ۲۲۰۱۱۵۸۵ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا كارشناسان سرونو شما را راهنمایی كنید.
منبع: ویرلن این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/09/24
18:58:18
5.0 / 5
4154
تگهای خبر: بازار , برند , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد CRM راهكاری برای پاسخ بهتر به نیازهای مشتریان و فروش بیشتر
نظر شما در مورد CRM راهكاری برای پاسخ بهتر به نیازهای مشتریان و فروش بیشتر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴