خرید فرش كاشان با مناسب ترین قیمت ممكن در تهران

خرید فرش كاشان با مناسب ترین قیمت ممكن در تهران حراج كن: فروشگاه فرش كوروش انواع فرش های مرغوب كاشان را با طرح و نقشه ها، رنگ ها، شانه و تراكم مختلف، در شرق تهران و در منطقه تهرانپارس عرضه می كند.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، با رجوع به فروشگاه فرش كوروش می توانید محصولات متفاوت تولیدی فرش كاشان را مشاهده كرده و با عنایت به نیاز و سلیقه خود، یه قیمت كارخانه خریداری كنید.
عرضه با قیمت كارخانه در تهران
فروشگاه فرش كوروش انواع فرش های مرغوب كاشان را با طرح و نقشه ها، رنگ ها، شانه و تراكم مختلف، در شرق تهران و در منطقه تهرانپارس عرضه می كند. با رجوع به فروشگاه فرش كوروش می توانید محصولات متفاوت تولیدی فرش كاشان را مشاهده كرده و با عنایت به نیاز و سلیقه خود، با قیمت كارخانه خریداری كنید.
فروشگاه فرش كوروش به دلیل عرضه فرش باكیفیت كاشان با قیمت كارخانه در شهر تهران، سرآمد تمامی فروشگاه ها بوده و اعتماد و رضایت مشتری، هدف اول این فروشگاه است. عوامل مختلفی نظیر دوام، ثبات رنگ، نرمی و لطافت و نخ مرغوب و همینطور بافت، تعیین كننده كیفیت یك فرش هستند كه یكی از بهترین و باكیفیت ترین فرش های ایران برپایه این معیارها، فرش كاشان است.
فروشگاه كوروش افتخار داشته در چند سال قبل تسهیلاتی را فراهم آورد كه خریداران بتوانند خرید فرش باكیفیت كاشان را در شرق تهران و در منطقه تهرانپارس با قیمت درب كارخانه انجام دهند. در ادامه، بعد از بیان مقدمه ای در ارتباط با فرش ایران و طرح ها و نقش ها و جایگاه آن، خدمات فروشگاه كورش معرفی خواهند شد.
تقسیم بندی طرح های فرش ایران
طرح های فرش ایرانی دارای دو نوع كلی طرح های برگرفته از طبیعت و طرح های برگرفته از مصنوعات بشری مانند آنچه به تاریخ و ابنیه و اقوام و... مربوط است، می باشند.
طرح های برگرفته از طبیعت، خود شامل سه دسته و عبارت از طرح فرش ایرانی با نقشمایه اصلی سطح ها، خط ها، جسم ها و اشیاء، طرح فرش ایرانی با نقشمایه اصلی صورت خیالی و یا حقیقی جانداران و طرح فرش ایرانی با نقشمایه اصلی طبیعت سبز و مشهور به آن هستند. نوع دوم طرح های فرش ایرانی، طرح های برگرفته از مصنوعات انسان بودند كه شامل پنج گروه طرح فرش ایران مشهور به نام ایلات عشایر، اقوام و افراد، طرح فرش ایران مشهور به ابنیه تاریخی، دینی، مذهبی، طرح فرش ایران مشهور به نام شهرها و مكان ها، طرح فرش ایران تلفیقی، اقتباسی، و طرح فرش ایران مشهور به نام نقش و نقشمایه آن هستند.
انواع طرح های فرش در فروشگاه فرش كوروش عرضه می گردد.

انواع طرح و نقشه در بافت فرش
طراحان فرش برای ایده پردازی، از طرح ها و نقشه های مختلفی استفاده می نمایند. در واقع چنین نقشه هایی منابع الهام آن ها هستند. همچون طرح های مختلف مورد استفاده می توان طرح های مذهبی، طرح های مربوط به طبیعت مانند گل و منظره، طرح های اروپایی، طرح های مینیاتوری، طرح های زیرپایی، طرح های حیوانات، طرح های تندیس و... را نام برد.
مجلات، كتاب ها و سایت هایی هم وجود دارند كه این طرح ها را برای به كارگیری و ایده برداری به قیمت های متفاوت جهت استفاده طراحان عرضه می دهند. طراح فرش فقط با دیدن آن طرح های متفاوت، ایده خواهد گرفت و بعد از آن فقط كافی است ایده اش را پیاده سازی كند.
طرح های قالی برپایه این كه خواستگاهش از كجا بوده یعنی نقشه و طرح آن در میان عشایر و ایلات یا در دست طراحان شهر ظهور كرده به دو دسته طرح های ایلیاتی و طرح های شهری گروه بندی شده اند.
طرح ایلاتی جزء كهن ترین و اصیل ترین طرح های ایرانی است كه بیشتر بدون نقشه بافته می شده و به اصطلاح، ذهن بافت است. طرح شهری كه معمولاً در فرش های روستایی و مراكز شهری بافته می شده است پیچیده تر و دارای خطوط منحنی بیشتری است. برای بافتن چنین طرح هایی بر روی قالی به خاطر پیچیدگی آن، باید از نقشه استفاده گردد.
امروزه طراحان از كاغذ شطرنجی میلی متری برای طراحی نقشه استفاده می نمایند. مزایای استفاده از نقشه در فرش عبارت اند از افزایش سرعت بافت، افزایش دقت در بافت، به كارگیری طرح های متنوع برای بافت فرش، سهولت پیاده سازی طرح ها روی فرش، آموزش آسان، زیبایی و یك دست شدن بافت فرش، افزایش كیفیت و جاودان شدن طرح ها و نقشه های فرش ها. بهترین نقشه های فرش كاشان را می توان در فروشگاه فرش كوروش مشاهده، انتخاب و با قیمت درب كارخانه خریداری كرد.
طراحان معاصر فرش ایران
طرح فرش ایران تلفیقی از اعتقادات، هنر، صنعت و فرهنگ اقوام ایرانی است كه در قرن های گذشته تاكنون شكل گرفته كاستی هایش برطرف شده و به اوج خود رسیده است.
كسر بزرگی از این موفقیت، حاصل ذهن، تخیل و دست طرّاحان از گذشته با به الان است. طراحی فرش كاری است كه تقریباً در تمام خطه پهناور ایران زمین انجام می شده است. بدین جهت تكنیك ها و فن های خاصی دارد كه بعضی از طراحان در آن ها چیره دست تر هستند.
اهم طراحان معاصر فرش در ایران، طراحان فرش كاشان، طراحان فرش تبریزی، طراحان فرش تهران، طراحان و نقاشان آزاد، طراحان و نقاشان شركت فرش، طراحان فرش كرمان، طراحان فرش اصفهان و طراحان فرش مشهد هستند.
طراحان فرش كاشان
یكی از نكات بسیار مهم در خرید فرش توجه به طرح و انتخاب نقش و طرح دلخواه مصرفه كننده است. در میان طراحان معاصر فرش در ایران و به صورت خاص در میان طراحان چیره دست، استاد و توانمند فرش كاشان، كه هنرمند و صاحب ذوق بوده و با هنر طراحی فرش خود، چشم های بینندگان را از هرجایی در داخل و خارج از كشور به طرف خود جلب می كنند می توان میرزا نصرالله صانعی (نقّاش زاده)، محمّد افسری، سیّد رضا صانعی، حسین تقدیسی، محمّد صنیعی، امیر كریم پور و عبّاس محتشم زاده را نام برد.
اشخاصی كه ساكن شرق تهران هستند می توانند به راحتی با رجوع به فروشگاه فرش كوروش كه بهترین فرش های كاشان را با قیمت درب كارخانه می فروشد مبادرت به خرید فرش نفیس كاشان كنند و بدین ترتیب گوشه ای از زیبایی اصیل و بی بدیل فرش كاشان و فرش ایران را به خانه برده و به اهل منزل هدیه كنید.
فروش فرش كاشان و قیمت فرش كاشان
بهترین قیمت فرش كاشان از متراژهای مختلف فرش و انواع مختلف فرش مانند فرش سجاده ای كاشان، تابلوفرش و موارد مشابه را به قیمت درب كارخانه و در شرق تهران (تهران پارس) در فروشگاه كوروش تجربه كرده و با خیالی آسوده این هنر اصیل ایرانی را به منزل ببرید. فروشگاه فرش كوروش یكی از بهترین فروشگاه های باسابقه و مطرح فرش كاشان در تهران است كه سال ها به فروش فرش كاشان اشتغال داشته است.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند با فروشگاه فرش كوروش به شماره ۰۹۱۰۱۵۵۶۱۶۸ – ۰۲۱۷۷۳۲۰۰۳۱ تماس بگیرند.

1397/05/01
13:23:50
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: تولید , خرید , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خرید فرش كاشان با مناسب ترین قیمت ممكن در تهران
نظر شما در مورد خرید فرش كاشان با مناسب ترین قیمت ممكن در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴