رییس سازمان ملی استاندارد:

هنر ابزاری مناسب برای فرهنگسازی پشتیبانی از كالای ایرانی است

هنر ابزاری مناسب برای فرهنگسازی پشتیبانی از كالای ایرانی است حراج كن: كرج - رییس سازمان ملی استاندارد ایران اظهار داشت كه با استفاده از زبان هنر و طنز می توان هر چه بیشتر استفاده از كالاهای ایرانی را در میان جامعه ترویج كرد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، نیره پیروزبخت روز چهارشنبه در كارگاه كشوری طراحی گرافیك كالای استاندارد ایرانی می خرم، در سازمان ملی استاندارد ایران در كرج با اشاره به اینكه تاثیر زبان گرافیك و كارتون را در این فرهنگ سازی نمی توان نادیده گرفت، تصریح كرد: سازمان ملی استاندارد یكی از مقوله های اطمینان آور برای تحقق شعار سال است و اگر كیفیت و استاندارد نباشد، نمی توان انتظار داشت پشتیبانی از كالای ایرانی با جدیت دنبال شود.
وی افزود: اگر جز این اتفاق رخ دهد در انتها سال تنها این افسوس باقی می ماند كه چرا نتوانسته ایم این خواسته رهبری را آنچنان كه باید محقق سازیم.
پیروزبخت اظهار داشت: از وظایف اصلی سازمان استاندارد ایران ترویج و فرهنگ سازی خیلی از محصولات در رابطه با استاندارد است كه بتوان اعتماد مردم را هر چه بیشتر جلب كرد.
وی ادامه داد: این كار میسر نمی گردد مگر اینكه از توان و ظرفیت هنرمندان در عرصه های مختلف استفاده تا مفهوم استاندارد و مفهوم استفاده از كالای ایرانی را به خوبی در جامعه ترویج نماییم.
پیروز بخت اظهار داشت: در دوره جدید یكی از رویكردهای سازمان استاندارد ایران پیوست فرهنگی برای فعالیت های خود است چون كه با نگاه انتقادی و طنز می توان مطالب را هر چه بیشتر برای مردم روشن كرد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اینكه هنر یك تیغه دو لبه است اظهار داشت: باید با دقت و درایت در این زمینه عمل كرد و اثراتی خلق كرد كه نه تنها مردم را بخنداند بلكه آنها را به فكر هم وادارد.
پیروز بخت اضافه كرد: نگاه مقام معظم رهبری تنها كالای مشمول استاندارد الزامی نیست و بلكه خیلی از كالاها باید مشمول قرار گیرند و در این میان نیاز است تا هنرمندان به كمك ما بیایند.
7414/1535


1397/02/05
19:34:15
5.0 / 5
5073
تگهای خبر: كالا , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هنر ابزاری مناسب برای فرهنگسازی پشتیبانی از كالای ایرانی است
نظر شما در مورد هنر ابزاری مناسب برای فرهنگسازی پشتیبانی از كالای ایرانی است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵