تولید انبوه محور لكوموتیوجی ام در مجتمع صنعتی اسفراین شروع شد

تولید انبوه محور لكوموتیوجی ام در مجتمع صنعتی اسفراین شروع شد حراج كن: اسفراین- ایرنا- مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین اظهار داشت: برای اولین بار در كشور تولید انبوه محور لكوموتیوجی. ام (GM)مورد تایید شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این مجتمع شروع شد.


كیومرث میرزایی پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار نمود: قرارداد تولید این محور در بهمن ماه 1395 با شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران انجام شد و نمونه های تولیدی بعد از نصب و انجام تست عملكردی و ارزیابی های كیفی، مورد تأیید قرار گرفت.
مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین با اشاره به اینكه این محورها قبلاً با هزینه زیاد از خارج تامین می شد اظهار داشت: اكنون با عنایت به نیاز بازار، این مجتمع قادر است با پشتوانه دانش فنی داخلی و كاركنان متعهد خود تولید انبوه این محصول را آغاز كند.
میرزایی اضافه كرد: شركت مجتمع صنعتی اسفراین تامین كننده قطعات و مقاطع سنگین و فوق سنگین فولاد آلیاژی، به صورت آهنگری و ریخته گری، جهت مصارف مختلف اعم از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و حفاری، صنایع نیروگاهی، صنایع سیمان، معدنی و فولاد، صنایع دریایی و كشتی سازی، صنایع ریلی و صنایع پیشرفته است كه سالانه بالغ بر 55 هزار تن انواع فولاد آلیاژی بر طبق نیاز و خواسته مشتری تولید و تحویل می دهد.
وی اظهار داشت: این مجتمع قادر است با عنایت به تولید نمونه چرخ قطار، در نهایت تولید مجموعه چرخ و محور كامل را در برنامه آتی خود قرار دهد.
به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا مجتمع صنعتی فولاد اسفراین از شركت های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی ایران و بزرگترین تولید كننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است كه امكان ساخت 140نوع فولاد آلیاژی را دارد.
این مجتمع صنعتی قادر به تولید مقاطع با اقطار450 الی 1200 میلیمتر و طول ماكزیمم 6 متر و وزن حداكثر 52 تن است و این مقاطع حسب سفارش مشتریان در سایر كارگاه های این مجتمع با استفاده از پرس آهنگری قالب باز و ماشین های دقیق آهنگری شعاعی و هم ماشینكاری به محصولات و قطعات نهایی قابل تبدیل است.
شهرستان 120 هزار نفری اسفراین در 60كیلومتری جنوب شرقی بجنورد مركز خراسان شمالی قراردارد و با دارا بودن دو مجتمع بزرگ و مهم صنعتی فولاد و لوله گستر قطب صنعتی استان به حساب می آید.
7189/ 6042 خبرنگار: بتول صارمی** انتشار: سیدحسین قدسی


1396/10/01
13:53:51
5.0 / 5
4449
تگهای خبر: تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تولید انبوه محور لكوموتیوجی ام در مجتمع صنعتی اسفراین شروع شد
نظر شما در مورد تولید انبوه محور لكوموتیوجی ام در مجتمع صنعتی اسفراین شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱