آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور به گزارش حراج کن، رئیس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اشاره به تردد روان خودرو ها در محورهای شمالی اظهار داشت: سایر محورها هم در حال حاضر بدون ترافیک است.به گزارش حراج کن؛منصور فخاران رییس مرکز مدیریت راه های کشور در گفتگو با میزان در توضیح آخرین وضعیت جاده های شمالی کشور اظهار داشت: ترافیک در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، بزرگراه تهران - شمال و بزرگراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

ایسنا در خبری نوشت: وی در مورد آخرین وضعیت دیگر محورها، اظهار داشت: تردد در سایر محورها هم اکنون بدون ترافیک و روان است.

رئیس مرکز مدیریت راه های کشور افزود: محورهای هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد و یزد – دربید همچون محورهای مسدود غیرشریانی است و محور پونل – خلخال مسدود فصلی است.

فخاران در توضیح وضعیت جوی محورهای شمالی کشور اظهار داشت: این محورها فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.
محدودیت تردد در محور چالوس
براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور روز جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه بدین شرح است که از ساعت ۱۵ از شروع بزرگراه تهران – شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس به انجام می رسد.

همچنین از ساعت ۱۶ از شروع پل زنگوله (انت های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد و از ساعت ۱۸ از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک طرفه اعمال می شود و طرح از ساعت ۲۴ پایان یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می شود.منبع:

1403/04/16
12:10:59
0.0 / 5
57
تگهای خبر: حراج , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور
نظر شما در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵