بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر تهران

بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر تهران به گزارش حراج کن، بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر توسط متهمین پرونده با حضور فرمانده انتظامی تهران بزرگ برگزار گردید.به گزارش حراج کن، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رابطه با زورگیران پرونده بزرگراه صدر اظهار داشت: این گونه سرقت ها که با تهدید سلاح است، مجازات سنگینی در حد محاربه دارد.

مهر در خبری نوشت: برنامه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با عنوان بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر توسط متهمین پرونده امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۰: ۰۰ در بزرگراه صدر (مسیر غرب به شرق)، نرسیده به بلوار قیطریه برگزار شد.

در حاشیه این برنامه سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در بزرگراه صدر اظهار داشت: ما از شهروندی که توانست تصویر وقوع جرم را تصویربرداری کند سپاسگزاریم چون که با انتشار از آن به همکاران انتظامی کمک کردند.

وی اضافه کرد: زمانیکه از سامانه ۱۱۰ آگاه شدیم در تلاش شبانه روزی با کاراگاهان در کمتر از ۲۴ ساعت این افراد را توانستیم در مخفیگاهشان پیدا نماییم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان نمود: این افراد به علت ترس از شناسایی شدن از تهران متواری و در استان دیگری مخفی شدند و هر گونه ارتباطشان را قطع کردند.

وی افزود: اما تجربه و تجهیزات نیروی پلیس سبب دستگیری و انتقال آنها شد.

سردار محمدیان اظهار داشت: این گونه سرقت ها که با تهدید سلاح هست مجازات سنگینی در حد محاربه دارد.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی با عنایت به نوع سرقت اشد مجازات را در نظر خواهد گرفت امیدواریم عبرتی برای سایر مجرمین باشد و بدانند دیر یا زود به دام قانون گرفتار می شوند.

سردار محمدیان ضمن اشاره به این که مردم باید به پلیس اطمینان داشته باشند، اظهار داشت: همینطور شهروندان باید فرصت را از سارقین بگیرند و از مواردی مانند قفل کودک استفاده گردد چونکه میتوان از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان نمود: نخستین مدعی کشف این جرم دادستانی بود و اعلام گردید که پرونده در اسرع وقت رسیدگی می شود.

وی در مورد صدای تیراندازی اظهار داشت: صدای تیراندازی توسط ماموری که در مأموریت نبوده اما با فاصله متوجه سرقت می شود رخ داده است اما باید گفت خود متهمان سلاح داشته اند.


1403/01/28
08:55:10
0.0 / 5
189
تگهای خبر: تجربه , حراج
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر تهران
نظر شما در مورد بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳