اقدام اینترپل درباره مالك كوروش كمپانی:

هنوز هیچ!

هنوز هیچ! حراج کن: اقدامات قضایی و پلیسی برای صدور اعلان قرمز مالک فراری کوروش کمپانی در کشور انجام شده است اما اینترپل جهانی هنوز اعلان قرمز این فرد را تایید و صادر نکرده است.به گزارش حراج کن، پس از ۱۳ روز، اینترپل جهانی با وجود درخواست ایران هنوز برای امیرحسین شریفیان؛ مالک فراری کوروش کمپانی اعلان قرمز صادر نکرده است.

تسنیم در گزارشی نوشت: چهار روز پیش بود که مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام نمود: در ۲۹ بهمن ماه بوسیله پلیس اینترپل اعلان قرمز و جلب مالک شرکت (کوروش کمپانی) صادر گردیده است.

بر اساس پیگیری خبرنگار تا به امروز ۶ اسفند ماه با وجود درخواست ایران هنوز "اینترپل جهانی" اعلان قرمز مالک فراری کوروش کمپانی را صادر نکرده است.

بر اساس این خبر، روند درخواست صدور اعلان قرمز برای یک متهم فراری بدین صورت است که ابتدا دستگاه قضایی باید اعلام جرم کند و به اینترپل ایران دستور بدهد، اینترپل ایران پس از تشکیل پرونده، مستندات را برای اینترپل جهانی ارسال می کند و بعد، اینترپل جهانی بعد از بررسی محتویات پرونده، اعلان قرمز جهانی را برای فرد متهم صادر می کند و تا این روند کامل طی نشود نمی توان اظهار داشت که اعلان قرمز برای فردی صادر گردیده است.

هم حالا اقدامات قضایی و پلیسی برای صدور اعلان قرمز مالک فراری کوروش کمپانی در کشور انجام شده است اما اینترپل جهانی هنوز اعلان قرمز این فرد را تایید و صادر نکرده است و در حقیقت هنوز اعلان قرمز امیرحسین شریفیان؛ مالک کورورش کمپانی صادر نشده است.


1402/12/15
08:14:46
0.0 / 5
269
تگهای خبر: حراج , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هنوز هیچ!
نظر شما در مورد هنوز هیچ!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵