بازداشت مرد جنایتکار بعد از ارتکاب قتل در خانه مجردی جنوب تهران

بازداشت مرد جنایتکار بعد از ارتکاب قتل در خانه مجردی جنوب تهران به گزارش حراج کن، تسنیم نوشت: مرد جوان به خاطر اختلاف مالی در خانه مجردی جنوب تهران به قتل رسید.یکشنبه ۱۹ آذرماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان های جنوب تهران بوسیله تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به قاضی محمدجواد شفیعی؛ دادیار ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران تیم تشخیص هویت، تیمی از کاراگاهان اداره دهم و متخصصان پزشکی قانونی به همراه قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده نمودند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه هم نشان می داد یک مرد جوان مقتول را با خودروی کوییک خود به مرکز درمانی رسانده اما بعد از متوجه شدن مرگ وی سریعا پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا این که مشخص شد، مرد جوان هنگام فرار با خودروی کوییک در خیابان تصادف کرده و همین حادثه سبب شده تا خودرا به کلانتری محل معرفی نماید که خیلی زود وی هدف تحقیق قرار گرفت و اظهار داشت: مقتول برادر همسرم بود و در خانه مجردی با پسر جوانی به نام حامد زندگی می کرد که آنها با یکدیگر اختلاف شدید مالی داشتند؛ روز حادثه حامد و برادرزنم با یکدیگر درگیر شدند که این نزاع منجر به جنایت شد.

وی افزود: خیلی زود مقتول را سوار خودروی کوییک خود کردم و بیمارستان رساندم اما اقدامات درمانی فایده ای نداشت و وی فوت کرد که همین موضوع موجب شد تا ترس وجودم را فرار بگیرد و پا به فرار بگذارم اما از استرس در راه با خودروی دیگری تصادف کردم و به فرار خود ادامه دادم ولی ناگهان تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

تیم جنایی بعد از دریافت این اطلاعات مهم، اقدامات فنی و اطلاعاتی را کلید زدند و پی بردند که حامد می خواهد تا بصورت غیرقانونی ایران را به مقصد کشور افغانستان برای همیشه ترک کند که همین کافی بود تا متهم در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی مخفیگاه دقیق متهم را در خارج از تهران شناسایی نمودند و بعد از هماهنگی های لازم با دادیار پرونده وی را در یک عملیات ضربتی به دام انداختند و برای بازجویی های ابتدایی به مقر انتظامی منتقل کردند.

با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زویای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

۴۷۲۳۶منبع:

1402/09/24
13:44:53
0.0 / 5
246
تگهای خبر: طلا , كشور , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازداشت مرد جنایتکار بعد از ارتکاب قتل در خانه مجردی جنوب تهران
نظر شما در مورد بازداشت مرد جنایتکار بعد از ارتکاب قتل در خانه مجردی جنوب تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳