ممنوعیت دادن تسهیلات بانکی به این گروه از جامعه

ممنوعیت دادن تسهیلات بانکی به این گروه از جامعه به گزارش حراج کن، ایسنا نوشت: رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا با اعلان اینکه مشمولان غایب امکان بهره مندی از تسهیلات بانکی را نخواهند داشت، اظهار داشت: تمامی پلیس های تخصصی به اطلاعات مشمولان غایب دسترسی داشته و این افراد بصورت سیستمی به وظیفه عمومی معرفی می گردند.سردار تقی مهری در همایش سراسری سازمان وظیفه عمومی فراجا که با حضور جانشین فرمانده فراجا برگزار گردید، اظهار داشت: سبک مدیریتی سازمان وظیفه عمومی در سراسر کشور سبک خدمتگزاری به مشمولان و خانواده های آنان است. هدف از اجرای این همایش اجرای بهتر قوانین و مقررات، بهره مندی از نقطه نظرات کارشناسی معاونان در استانها، احصاء و چاره اندیشی برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت و درنهایت برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر در سال ۱۴۰۳ است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با اعلان اینکه از شروع انقلاب اسلامی در سال ۵۷ تا حالا حدود ۱۸.۵ میلیون نفر از جوانان کشور برای تامین امنیت کشور به نیروهای مسلح اعزام شده اند، اضافه کرد: مهم ترین ماموریت سازمان وظیفه عمومی تامین و اعزام کارکنان وظیفه به سازمان های نیروهای مسلح است و در این جهت تا حالا ۸۵ درصد از موالید ذکور کشور وضعیت خدمتی خودرا تعیین تکلیف کرده اند.

مهری با اعلان اینکه در هشت ماهه اخیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار معافیت تحصیلی صادر گردیده است، اظهار داشت: از دیگر ماموریت های سازمان وظیفه عمومی رسیدگی به درخواست های معافیت، خروج از کشور، صدور کارت های معافیت و پایان خدمت و استعلام درخواست هاست.

وی افزود: از اهداف مهم سازمان وظیفه عمومی ارتقاء سطح هوشمندسازی خدمات به مشمولان و خانواده های آنان در بستر اینترنت است. در همین راستا نیز از شروع سال تا حالا چهار میلیون خدمت الکترونیکی در سازمان وظیفه عمومی در سراسر کشور به مشمولان و خانواده های آنان ارائه شده است. همین طور یکی دیگر از خدمات سازمان وظیفه عمومی ارائه خدمات مشاوره ای بوسیله سامانه تلفنی سازمان به شماره ۰۹۶۴۸۰ است و در هشت ماهه اخیر حدود ۳۴۰ هزار مشاوره به مشمولان و خانواده های آنان ارائه شده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا افزود: از شروع سال تا حالا با پیگیری های انجام شده در قرارگاه احضار و اعزام و برقراری ارتباط سیستمی با سازمان تامین اجتماعی در شناسایی مشمولان غایب، افزایش ۴۰ درصدی اعزام به خدمت مشمولان غایب به مراکز آموزشی را داشته ایم. همین طور با بوجودآوردن ارتباط الکترونیکی با بانک مرکزی، مشمولان غایب امکان بهره مندی از تسهیلات بانکی را نخواهند داشت و کلیه پلیس های تخصصی به اطلاعات مشمولان غایب دسترسی داشته و این افراد بصورت سیستمی به وظیفه عمومی معرفی می گردند.

۲۳۳۲۳۳منبع:

1402/09/17
15:09:26
0.0 / 5
233
تگهای خبر: آموزشی , اهدا , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ممنوعیت دادن تسهیلات بانکی به این گروه از جامعه
نظر شما در مورد ممنوعیت دادن تسهیلات بانکی به این گروه از جامعه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳