پایان فرار 8 ماهه قاتل فراری در سعادت آباد تهران

پایان فرار 8 ماهه قاتل فراری در سعادت آباد تهران حراج کن: به گزارش حراج کن، ایسنا نوشت: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ پایتخت از دستگیری قاتل مردی ۴۰ ساله در جنوب تهران اطلاع داد.سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: اوایل اسفندماه سال قبل و درپی وقوع یک فقره قتل هولناک در یکی از محله های جنوب شهر تهران، رسیدگی به مبحث در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در گام نخست با تن پیمایی از جسد مقتول متوجه شدند که مقتول حدودا ۴۰ ساله است و از ناحیه گردن بشدت مجروح شده و به قتل رسیده است.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های بعدی مشخص شد ضارب حدودا ۱۸ ضربه چاقو را به ناحیه گردن مقتول وارد کرده است، اظهار داشت: کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از تحقیقات میدانی و اطلاعاتی گسترده در محل قتل متوجه شدند در تاریخ مذکور قاتل که از اراذل و اوباش جنوب شهر تهران بوده کنار مغازه ای در نزدیکی منزلش به همراه دوستش درحال صحبت بوده که مقتول با یک خودرو سراتو چند بار از نزدیکی قاتل عبور کرد. سپس این دو نفر با یکدیگر درگیر شده و قاتل با ضربه چاقو مقتول را به قتل رساند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه با اشاره به اینکه کارآگاهان تحقیقات گسترده را آغاز کردند، اظهار داشت: کارآگاهان طی اطلاعاتی که به دست آوردند متوجه شدند که قاتل به صورت غیرقانونی از کشور به مقصد ترکیه خارج شده است، اما کارآگاهان با استفاده از اقدامات کارآگاهی و اطلاعاتی گسترده در نهایت متوجه شدند که قاتل فراری از کشور خارج نشده و در یکی از مناطق شمال شهر تهران مخفی شده است.

ولی پور گودرزی اضافه کرد: در ادامه کارآگاهان مخفیگاه دقیق متهم را در محدوده سعادت آباد شناسایی کرده و با انجام عملیات های پلیسی در ۲۸ آبان ماه سالجاری و بعد از چندین ماه کار اطلاعاتی این فرد را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ضمن اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، اظهار داشت: متهم در بازجویی های اولیه منکر حقایق شد، اما مستندات و مدارک و فیلم صحنه جنایت موجود سبب شد که وی ناگزیر لب به اعتراف باز کند و به قتل مردجوان معترف شود. متهم به قتل در بخشی از اعترافاتش به ماموران اظهار داشت که در کنار مغازه دوستش نشسته و درحال صحبت بود که خودروی سراتو با یک سرنشین حدودا سه بار از روی به روی آنها رد شده است. ابتدا توجهی به آن نکرده اما ناگهان متوجه شده که راننده سراتو کمی جلوتر با یکی از دوستانش درگیری فیزیکی پیدا کرده است. قاتل که در هنگام درگیری در شرایط طبیعی خود قرار نداشت، برای دفاع از دوستش وارد درگیری شده و با چاقو آن مرد را به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

وی ضمن اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، اظهار داشت: متهم با صدور قرار قانونی از جانب مراجع قضایی، برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد و بعد از آن روانه دادسرا خواهد شد.
بیشتر بخوانید: این مرد ۲ برادر را عمدا کشت
۲۳۳۲۳۶منبع:

1402/09/02
10:44:34
0.0 / 5
272
تگهای خبر: طلا , كشور , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پایان فرار 8 ماهه قاتل فراری در سعادت آباد تهران
نظر شما در مورد پایان فرار 8 ماهه قاتل فراری در سعادت آباد تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵