بازداشت مردی به علت سوءاستفاده از پسرش در اینستاگرام

بازداشت مردی به علت سوءاستفاده از پسرش در اینستاگرام به گزارش حراج کن، ایسنا نوشت: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از بازداشت مردی که با سوءاستفاده از شیرین زبانی پسر شش ساله اش او را مجبور به استفاده از الفاظ رکیک و تظاهر به شراب خواری کرده و تصاویر آنرا در فضای مجازی منتشرکرده بود، خبرداد.سرهنگ داوود معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال انتشار ویدیوهایی با محتوای فحاشی، تظاهر به مشروب خواری و... از جانب یک کودک در فضای مجازی و عادی انگاری این عمل زشت که منجر به ناراحتی و ایجاد دغدغه برای مردم هم شده بود، رسیدگی به مبحث با توجه به درخواست های مکرر کاربران شبکه های اجتماعی برای برخورد قانونی با تولیدکننده این ویدئوها در دستورقرار گرفت.

رئیس پلیس فتای پایتخت افزود: در ادامه کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خویش را شروع کرده و باروش های فنی گرداننده صفحه اینستاگرامی منتسب به کودک مذکور را شناسایی نمودند. در ادامه هم هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و ماموران این فرد را در در یکی از محله های جنوبی تهران بزرگ دستگیر و به پلیس فتا پایتخت منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم مذکور، پدر پسربچه شش ساله بود، اظهار داشت: کلیپ های تولید و منتشرشده از جانب این فرد نقض آشکار حقوق کودکان و از مصادیق بارز کودک آزاری بود، علاوه بر آن ترویج شراب خواری، نوچه پروری، به کار بردن الفاظ رکیک جنسی توسط کودکان و... هم از جانب پدر این کودک انجام شده بود.

معظمی گودرزی ضمن اشاره به انجام تحقیقات از پدر این کودک اظهار داشت: متهم اعتراف کرد که به همراه دوستانش مبادرت به تولید و انتشار ویدیو از پسر شش ساله اش کرده و قصد داشته تا از راه جذب دنبال کننده برای صفحه اینستاگرامی خود، درآمدزایی کند.

رئیس پلیس فتای پایتخت با اشاره به اینکه متهم شدیدا از این بابت ابراز تاسف و از شهروندان بابت جریحه دار شدن افکار عمومی عذر خواهی کرد، اظهار داشت: متهم همینطور بیان داشت که در تصاویر شرابخواری فرزندش عمل شرب خمری انجام نگرفته و تنها شبیه سازی با اب ونوشیدنی انرژی زا انجام داده است.

وی ضمن اشاره به این که برای چندمین بار است که شاهد اتفاقات این چنینی هستیم، تصریح کرد: هموطنان گرامی اطمینان داشته باشند پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن اخطار به افرادی که جهت دیده شدن و یا جذب دنبال کننده در فضای مجازی به هر ترفندی حتی سو استفاده از اطفال روی می آورند مطابق با قانون و با قاطعیت برخورد می کند.
بیشتر بخوانید: شناسایی و انهدام باند جعل مدارک دانشگاهی؛ هر مدرک ۱۵۰ میلیون!
۲۳۳۲۳۶


1402/09/01
14:20:10
0.0 / 5
206
تگهای خبر: ارز , انرژی , تولید , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازداشت مردی به علت سوءاستفاده از پسرش در اینستاگرام
نظر شما در مورد بازداشت مردی به علت سوءاستفاده از پسرش در اینستاگرام
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱