مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران خبر داد

آغازصدور کارت بلیت های مترو برای اقشار خاص

آغازصدور کارت بلیت های مترو برای اقشار خاص حراج کن: به گزارش حراج کن، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از مهیا کردن زیر ساخت های لازم برای صدور کارت بلیت اقشار خاص در متروی تهران اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مسعود درستی با اشاره به اینکه طولانی شدن زمان انتظار افراد برای دریافت کارت بلیت باعث ایجاد نارضایتی در میان شهروندان شده است، اظهار داشت: صدور این کارت ها تا پیش از این توسط پیمانکار فروش بلیت انجام می شد که به منظور تسریع در روند صدور و افزایش رفاه حال اقشار خاص، ضمن هماهنگی با کمیته هماهنگی و نظارت بلیت الکترونیک شهر تهران، تصمیم گرفته شد تا این کار در شرکت بهره برداری متروی تهران صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: با مهیا کردن شرایط سخت افزاری از روز شنبه صدور کارت بلیت اقشار خاص را آغاز کردیم.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد دراسرع وقت نسبت به اطلاع رسانی و تحویل کارت بلیت ها اقدام نماییم.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مبلغ اعتبار کارت بلیت های تخفیف دار اقشار خاص ۳۰۰ هزار تومان است و شامل کارت بلیت سالمندان (کارت بلیت منزلت)، دانشجویان، دانش آموزان و سایر اقشار خاص شامل ایثارگران و خانواده آنها، معلولان، افراد زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی شهر تهران می شود.1402/05/09
07:48:56
0.0 / 5
322
تگهای خبر: شركت , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آغازصدور کارت بلیت های مترو برای اقشار خاص
نظر شما در مورد آغازصدور کارت بلیت های مترو برای اقشار خاص
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴