استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت استخر در ۱۰ روز

استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت استخر در ۱۰ روز حراج کن: در ادامه اطلاعات کاملی را از قیمت تا مزیت های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در اختیار شما قرار می دهیم.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، در گذشته افراد برای ساخت استخر باید هزینه زیادی پرداخت می کردند و انتخابهای چندانی هم برای انتخاب نداشتند بنابراین ناچار بودند که به سراغ استخرهای بتنی بروند. با استخر پیش ساخته فایبرگلاس این مشکلات به صورت کامل از بین رفته است.
یکی از گزینه هایی که می توانید از تابستان و گرمای هوا لذت ببرید، داشتن استخر در خانه است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس به علت قیمت مناسبی که دارد، سبب گشته است که افراد بیشتری بتوانند یک استخر خانگی و خصوصی داشته باشند. استخر آماده یا همان استخر پیش ساخته را می توانید در مکانهای مختلف نصب و راه اندازی کنید. اگر می خواهید یک استخر در پشت بام، باغ، حیاط، تراس و غیره داشته باشید، با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس به سادگی شدنی است.
استخر آماده در یک زمان خیلی کوتاه نصب می شود چون بخش زیادی از کار در شرکتهای سازنده استخر صورت می گیرد. در واقع با تولید بدنه استخر آماده در شرکت بخش زیادی از کار ساخت استخر تکمیل شده و فقط قرار دادن در مکان نصب باقی می ماند. در ادامه اطلاعات کاملی را از قیمت تا مزیت های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در اختیار شما قرار می دهیم.
مراحل ساخت استخر با استخر پیش ساخته فایبرگلاس
ساخت استخر با استخر پیش ساخته فایبرگلاس دارای مراحل مختلفی است که در زیر به آنها اشاره می نماییم. این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر مکان خاص امکان دارد کمی شرایط نصب متفاوتی داشته باشد. در نظر گرفته مکان جهت نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس: پیش از هر چیز باید مکان نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس را مشخص کنید. می توانید با مشورت با کل خانواده و همینطور شرکت پیمانکار ساخت استخر مکان مناسب را انتخاب کنید. انتخاب یک شرکت جهت ساخت استخر: بعد از مشخص کردن مکان باید با یک شرکت پیمانکار معتبر تماس بگیرید. شرکت آبی سازه یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس در ایران است. این شرکت ها تیمی را جهت بازدید از مکانی که شما برای ساخت استخر در نظر گرفته اید اعزام می کنند. انتخاب ابعاد و طرح استخر آماده: پس از اینکه مکان نصب استخر آماده بازدید شد، با مشورت با شرکت سازنده استخر باید ابعاد و طرح استخر مدنظر خویش را انتخاب کنید. در انتخاب طرح و ابعاد استخر آماده بودجه خویش را هم باید در نظر بگیرید. بستن قرارداد: در این مرحله بین شما و شرکت پیمانکار قراردادی جهت ساخت استخر بسته می شود تا کار راه اندازی استخر در مکان شما آغاز شود. ساخت بدنه استخر پیش ساخته فایبرگلاس: بعد از عقد قرارداد، ساخت بدنه استخر پیش ساخته فایبرگلاس مطابق با ابعاد و طرحی که شما برگزیده اید شروع می شود. گودبرداری و آماده سازی مکان نصب استخر: همزمان با ساخت بدنه استخر آماده کار گودبرداری و آماده سازی مکان نصب استخر هم صورت می گیرد. این کار سبب می شود که زمان نصب استخر بسیار کوتاه تر شود. حمل استخر آماده به مکان نصب: پس گوبرداری، بدنه استخر آماده جهت نصب به آدرس مورد نظر انتقال پیدا می کند. جایگذاری استخر پیش ساخته: استخر پیش ساخته و آماده با رعایت نکات فنی و با دقت زیاد باید در مکان گودبرداری شده قرار گیرید. نصب سیستم لوله کشی و برق استخر: پس از قراردادن استخر در مکان گودبرداری، لوله کشی و سیستم برق استخر وصل می شود. پر کردن بین استخر و گودال: در این مرحله فاصله ای که مابین بدنه استخر پیش ساخته فایبرگلاس و گودال حفاری شده وجود دارد، باید پر شود. از ماسه و سنگریزه برای این کار استفاده می شود. تست نهایی: تمام مراحل قبلی تست می شوند تا از عملکرد درست آنها اطمینان حاصل شود و اگر ایرادی وجود داشت رفع گردد. ساخت محوطه اطراف استخر: ساخت عرشه و محوطه اطراف استخر سبب می شود که استخر کاملا آماده استفاده گردد. می توانید آپشن هایی را هم به استخر خود اضافه کنید.

قیمت استخر آماده
یکی از چیزهای که در ساخت استخر برای خانه، ویلا، باغ و هر جای دیگری مؤثر است، هزینه ساخت آن است. «اگر هزینه ساخت استخر برای شما مهم می باشد، استخر پیش ساخته فایبرگلاس بهترین گزینه برای شماست».
قیمت استخر پیش ساخته فایبرگلاس بر مبنای ابعاد آن تعیین می شود. هر چه ابعاد استخر پیش ساخته بزرگ تر باشد قیمت آن هم به همان نسبت بیشتر خواهد بود. در جدول زیر برای نمونه می توانید قیمت چند نمونه از استخر آماده شرکت آبی سازه را مشاهده کنید که نسبت به دیگر شرکت ها بسیار مناسب تر است.
عرض استخر آماده
طول استخر آماده
عمق استخر آماده
قیمت (به میلیون تومان)
۲ متر
۳ متر
۱.۲ متر
۴۳
۲ متر
۴ متر
۱ متر
۴۷
۲ متر
۵ متر
۱.۵ متر
۷۳
۳ متر
۵ متر
۱.۲ متر
۸۱
۳.۵ متر
۸ متر
۱.۲ متر
۱۳۲
۴ متر
۱۰ متر
۱.۲ متر
۱۷۴
۴.۵ متر
۱۲ متر
۱.۲ متر
۲۲۲
همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت استخر آماده به ابعاد آن بستگی دارد. بر مبنای نیاز و بودجه ایی که دارید می توانید ابعاد را انتخاب کنید.

مزیت های استخر پیش ساخته فایبرگلاس
استخر پیش ساخته فایبرگلاس به علت مزیت های که دارد، انتخاب اول همه جهت ساخت استخر شخصی است. در ادامه به مهم ترین آنها اشاره می نماییم که شاید برای شما هم جالب باشد.
بالابردن قیمت ویلا، باغ و غیره: استخر پیش ساخته فایبرگلاس را اگر در ویلا، باغ و غیره نصب و راه اندازی کنید، قیمت آن ملک افزایش خواهد یافت. ویلایی که استخر دارید و ویلای که استخر ندارید با هم قابل مقایسه نیستند.
نصب در کمتر از ۱۰ روز: از دیگر مزیت های بسیار خاص استخرهای آماده زمان نصب خیلی سریع آنها است. معمولا در کمتر از ده روز می توانید از استخر خود استفاده کنید.
هزینه کمتر: هزینه کمتر استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم از نظر قیمت خود استخر و هم از نظر شستشو و نگهداری از علل اصلی محبوبیت آنهاست.
امکان نصب در مکانهای مختلف: استخر آماده فایبرگلاس را می تواند در هر شرایط و مکانی نصب و راه اندازی کنید. فرقی نمی کند که روی پشت بام و تراس باشد و یا در حیاط و باغ.
طراحی، ساخت و نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس توسط شرکت آبی سازه
انتخاب یک شرکت معتبر جهت ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس سبب می شود که خیالتان از همه ی جنبه ها راحت باشد. داشتن سابقه خوب، نمونه کارهای مختلف و متنوع، عرضه ضمانت نامه، انجام از صفر تا صد پروژه، دادن مشاوره پیش از خرید استخر آماده، تنوع طرح و اندازه و همینطور قیمت مناسب همچون فااکتورهای یک شرکت معتبر است.
اگر قصد ساخت استخر با استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را دارید، شرکت آبی سازه می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. آبی سازه تمام موارد گفته شده را دارا می باشد. از دیگر جنبه های مثبت شرکت abisazeh عرضه طرح و ابعاد کاملا سفارشی می باشد. برای سفارش از شرکت آبی سازه و دریافت مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۱۳۵۸۶۷۵۳ تماس بگیرید. در واقع اگر مکان نصب شما شرایط ویژه ای داشته باشد نمی توانید از یک استخر با طرح ساده استفاده کنید و باید به سراغ استخر پیش ساخته فایبرگلاس سفارشی بروید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/04/03
10:53:12
0.0 / 5
275
تگهای خبر: پرداخت , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت استخر در ۱۰ روز
نظر شما در مورد استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت استخر در ۱۰ روز
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱