مدیر كل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران عنوان كرد

ارزیابی سیستمی عملکرد مناطق و نواحی کلانشهر تهران در سال 1402

ارزیابی سیستمی عملکرد مناطق و نواحی کلانشهر تهران در سال 1402 به گزارش حراج کن، مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران اظهار داشت: در سال 1402 برمبنای سیاست های راهبردی مدیریت شهری تهران، کارهای مناطق 22 گانه و نواحی برمبنای فاکتورهای جدید بررسی و مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی شریفیان در دیدار نوروزی با کارکنان ضمن تبریک سال نو با تأکید بر همکاری و انجام کار تیمی و گروهی اظهار داشت: خوشبختانه در اواخر سال قبل اقدامات خوبی در بحث نظارت و ارزیابی عملکرد نواحی در طرح های موضوعی و موضعی صورت گرفت و با حمایت های معاون هماهنگی امور مناطق و تلاش همکاران امسال شاهد اتفاقات خوبی در این اداره کل خواهیم بود.

وی با تأکید بر تقویت ساختار نواحی ۱۲۴گانه اضافه کرد: ما در سال جدید بدنبال تقویت و افزایش مهارتهای مدیریتی در نواحی هستیم و باید تلاش نماییم وضعیت فعلی نواحی تغییر کرده و مشکلات احتمالی مناطق بصورت سیستمی رفع گردد.

مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق اضافه کرد: امسال ارزیابی های مستمر باید جایگزین ارزیابی های دوره ای شود تا بوسیله سیستم های نظارتی بتوانیم به نقطه مطلوب و منصفانه برسیم.

شریفیان اشاره کرد: پس از ارزیابی عملکرد نواحی، نظارت بر عملکرد معاونت های مناطق اولویت بعدی این اداره کل خواهد بود.

وی ادامه داد: در سال جدید نگاه ما به مناطق دقیق تر و موشکافانه تر خواهد بود. همین طور در سیاستگذاری های مناطق ورود پیدا خواهیم کرد و باید طوری عمل نماییم که منابع بصورت متوازن و بهینه در مناطق توزیع شود.

مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق در ادامه از شروع دور جدید نظارت ستادی مناطق آگاهی داد و اظهار داشت: بعد از پایان ماه مبارک رمضان دور جدید نظارت ستادی در مناطق شروع می شود.

طبق گزارش روابط عمومی اداره کل هماهنگی نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران، او در آخر ضمن قدردانی از همکاری مطلوب معاونت های این اداره کل، بر انجام سریع ارزیابی ها تاکید و خواهان به روز بودن اطلاعات و پایش عمرانی مناطق ۲۲ گانه پایتخت شد.
منبع:

1402/01/19
19:46:23
0.0 / 5
312
تگهای خبر: ارز , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارزیابی سیستمی عملکرد مناطق و نواحی کلانشهر تهران در سال 1402
نظر شما در مورد ارزیابی سیستمی عملکرد مناطق و نواحی کلانشهر تهران در سال 1402
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳