توضیح پلیس درباره قدیمی بودن ویدیوی درگیری در میدان تره بار

توضیح پلیس درباره قدیمی بودن ویدیوی درگیری در میدان تره بار حراج کن: درپی انتشار ویدیویی از درگیری و نزاع در میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت که بتازگی در فضای مجازی انتشار یافته است، رییس پلیس پیشگیری پایتخت اعلام نمود که نزاع مربوط به خردادماه بوده و درپی آن پلیس 16 تن از عاملان اصلی درگیری را دستگیر کرده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای دراین باره اظهار داشت: مدتی پیش تصاویری از درگیری در میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت در فضای مجازی انتشار یافت، تصاویری که بازنشر زیادی در فضای مجازی داشته و در آن ادعا شده بود که این نزاع بتازگی رخ داده است. در صورتیکه بررسی های پلیس نشان داد این درگیری مربوط به خردادماه امسال بوده و تصاویر آن بتازگی در فضای مجازی انتشار یافته است.
وی با اشاره به این درگیری اظهار داشت: باتوجه به حساسیت افکار عمومی دراین باره لازم است توضیحاتی برای اطلاع افکار عمومی ارائه شود. رسیدگی به این مساله از همان زمان وقوع درگیری در دستور کار ماموران پلیس پیشگیری پایتخت قرار گرفت و ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو بمحض اطلاع از این درگیری در همان تاریخ رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفته و سریعا به محل اعزام شدند که بعد از حضور ماموران در محل مشاهده شد که درگیری میان برخی از کسبه و و کارگران شاغل در محل رخ داده است.
رییس پلیس پیشگیری تهران با اعلان اینکه عاملان درگیری بمحض مشاهده پلیس به سرعت از محل متواری شده و محل را ترک کردند افزود: با همکاری مشترک میان پلیس پیشگیری و پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اقدامات لازم در محل انجام شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان اصلی این نزاع و درگیری در دستورکار قرار گرفت.
موقوفه ای با اشاره به تحقیقات ماموران برای شناسایی عاملان اصلی این نزاع اظهار داشت: ماموران در جریان تحقیقات خود هویت عاملان اصلی این درگیری را مورد شناسایی قرارداده و مبادرت به هماهنگی با مقام قضایی برای انجام عملیات کردند. در ادامه نیز با انجام عملیات پلیسی ۱۶ نفر از عاملان اصلی این درگیری را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند که این افراد در بازجویی های انجام شده به جرم خود اقرار کردند.
وی با اعلان اینکه در رابطه با این اقدام مجرمانه سه باب مغازه نیز در این محل با دستور قضایی پلمپ شد، اظهار داشت: باتوجه به انتشار تصاویری از این درگیری لازم است شهروندان توجه داشته باشند که این مساله مربوط به خردادماه بوده و تنها تصاویر آن بتازگی در فضای مجازی انتشار یافته است. رسیدگی به این مساله نیز در همان ایام در دستورکار قرار گرفته و عاملان آن شناسایی و بازداشت شدند.
در همین زمینه بخوانید: تکذیب درگیری مرگبار در میدان مرکزی میوه و تره بار
موقوفه ای در پاین با تاکید بر این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، اظهار داشت: ماموران پلیس با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد خواهند کرد و در این ماجرا نیز متهمان دستگیر شده و با معرفی به مرجع قضائی، راهی زندان شدند.

منبع:

1401/04/31
13:12:56
0.0 / 5
457
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توضیح پلیس درباره قدیمی بودن ویدیوی درگیری در میدان تره بار
نظر شما در مورد توضیح پلیس درباره قدیمی بودن ویدیوی درگیری در میدان تره بار
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳