اعزام آمبولانس و تیم های پزشکی شهرسالم به جنوب کشور

اعزام آمبولانس و تیم های پزشکی شهرسالم به جنوب کشور حراج کن: مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام آمبولانس ها و تیم های فوریت های پزشکی این شرکت به مناطق جنوبی کشور جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کاروان های راهیان نور ولایت آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، امیر نورمحمدی با اشاره به برگزاری آیین راهیان نور در ایام انتهایی سال ۱۴۰۰ و روزهای ابتدایی سال جدید اظهار نمود: به دستور شهردار تهران امسال ظرفیت های شهرداری در خدمت آیین روحانی و بصیرت افزای راهیان نور ولایت ۱۴۰۰ قرار گرفته است. بر این اساس، شرکت شهر سالم نیز با گسیل آمبولانس ها و تیم های فوریت های پزشکی خود و همین طور برگزاری پایگاه بهداشتی و درمانی در مناطق مورد بازدید کاروان ها، به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می پردازد.
وی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت را از ملزومات ارتقاء فرهنگی و اخلاقی جامعه دانست و افزود: شهرداری تهران حضور فعالی در برنامه راهیان نور ولایت ۱۴۰۰ امسال خواهد داشت و شرکت شهر سالم در امتداد وظایف مصرح در اساسنامه و نیز عمل به مسئولیت اجتماعی خود، خدمت رسانی به کارکنان شهرداری و سایر هم وطنان عازم این سفر را در دستور کار خود قرار داده است.
نورمحمدی با اعلان اینکه از بامداد روز جمعه ۲۰ اسفندماه اعزام کاروان های شهرداری تهران به مناطق جنوبی شروع می شود و تا روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: طبق برنامه، با هر کاروان یک دستگاه آمبولانس شرکت شهر سالم به همراه یک تیم فوریت های پزشکی راهی خواهند شد.
وی با اشاره به همراهی سه هفته ای شرکت شهر سالم با کاروان های راهیان نور ولایت ۱۴۰۰ اظهار داشت: علاوه بر استقرار پنج دستگاه آمبولانس، برنامه ریزی ما به طوری است که روزانه دست کم ۱۰ نفر از نیروهای متخصص در زمینه فوریت های پزشکی در مناطق مورد بازدید مسافران حضور داشته باشند. همین طور تیم های تدارکات و روابط عمومی نیز خدمات بهداشتی و درمانی را پشتیبانی خواهند کرد.
به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، مدیرعامل شرکت شهر سالم در آخر ضمن آرزوی سلامتی برای حاضران در آیین راهیان نور و بهره مندی ایشان از مواهب روحانی این سفر، کارکنان شهرداری و سایر مسافران را به رعایت نکات بهداشتی خصوصاً پروتکلهای پیش گیری از مبتلاشدن به بیماری کرونا دعوت کرد.
منبع:

1400/12/19
14:36:55
0.0 / 5
429
تگهای خبر: خدمات , شركت , كشور , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعزام آمبولانس و تیم های پزشکی شهرسالم به جنوب کشور
نظر شما در مورد اعزام آمبولانس و تیم های پزشکی شهرسالم به جنوب کشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲