واکنش مجدد شهرداری به فیلم رقص زنان

واکنش مجدد شهرداری به فیلم رقص زنان حراج کن: رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران به تصاویر رقص زنان در یکی از سالن های شهرداری تهران واکنش نشان داد و اعلام نمود که اجرای چنین برنامه هایی مغایر با هنجارها و ارزش های فرهنگی جامعه بوده و به هیچ وجه مورد تایید شهرداری تهران نیست.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، عبدالمطهر محمدخانی در حساب شخصی خود در توییتر در واکنش به انتشار تصاویر رقص زنان و انتسابش به شهرداری تهران نوشت: ‏بعد از دروغ شاخدار بستن کوه ها و پارک ها توسط شهرداری تهران، اینبار خبر جعلی اجرای برنامه رقص گروهی زنان در برج میلاد با هدف تخریب شهرداری در تیراژ وسیع منتشر گردید.

وی نوشت: برای بار چندم خدمت مردم دغدغه مند عزیزی که نگران شده اند عرض می کنم که ‏۱. این مراسم متعلق به شهرداری تهران و یا سایر سازمان ها و شرکت های مرتبط نیست، ۲. فیلم مربوط به یک مدرسه دخترانه است که یکی از سالن های ورزشی شهرداری را برای برگزاری برنامه فرهنگی اجاره کرده است و ۳. فیلم بدون اجازه و اطلاع مدیران مدرسه مذکور انتشار یافته است.

وی افزود: ‏۴. اجرای چنین برنامه هایی مغایر با هنجارها و ارزش های فرهنگی جامعه و به هیچ وجه مورد تایید شهرداری تهران نیست و ۵. برج میلاد پیگرد قانونی از بهتان زنندگان و پدیدآورندگان این شایعه را در دستور کار خود قرار داده است.

منبع:

1400/11/14
13:05:53
0.0 / 5
403
تگهای خبر: ارز , شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واکنش مجدد شهرداری به فیلم رقص زنان
نظر شما در مورد واکنش مجدد شهرداری به فیلم رقص زنان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲