افتتاح ورودی های جدید 2 ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه

افتتاح ورودی های جدید 2 ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه حراج کن: با شروع به کار ورودی های جدید ایستگاه های مولوی و بریانک در خط 7 مترو تهران، شرایط دسترسی و همین طور ورود و خروج مسافران از این دو ایستگاه پرتردد شبکه حمل و نقل ریلی پایتخت تسهیل خواهد شد.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شرکت مترو، محمود یوسفی مجری خط ۷ مترو تهران با بیان مطلب فوق اضافه کرد: به سبب کوشش های صورت گرفته در خصوص تکمیل ورودی های دوم ایستگاه های درحال بهره برداری که به موازات افتتاح ایستگاه های جدید درحال پیگیری است، امکان بهره برداری از ورودی غربی ایستگاه بریانک و نیز ورودی شمالی ایستگاه مولوی در بهمن ماه امسال فراهم شده تا ضمن ارتقاء سطح ایمنی ایستگاه های مذکور، شهروندان به شکل بهتری از آنها استفاده کنند.
یوسفی در توضیح اجمالی ورودی های دوم این دو ایستگاه اظهار داشت: قبل از این، ورودی شمالی ایستگاه بریانک در اختیار مردم قرار گرفته بود و هم اکنون ورودی غربی ایستگاه مذکور به مرحله بهره برداری نزدیک شده تا شهروندان مناطق 7، 10 و 11 که در محدوده بزرگراه شهید نواب صفوی، محله بریانک و پل خیابان قزوین قرار دارند، دسترسی آسانتری به ایستگاه بریانک داشته باشند.
در مورد ایستگاه مولوی نیز که تا حالا فقط با بهره مندی از ورودی جنوبی درحال خدمت رسانی به عموم مردم بود، اکنون شاهد اتمام عملیات اجرائی ورودی شمالی این ایستگاه هستیم. ایستگاه مولوی که در منطقه ای پرتردد قرار دارد، بطور قطع با شروع به کار ورودی جدید، شرایط بهتری برای سرویس دهی به مسافران پرتعداد خود پیدا خواهدنمود.
مجری خط ۷ با اعلان اینکه ورودی های جدید به پله برقی و مسیرهای ویژه افراد کم توان جسمی و حرکتی مجهز هستند، استفاده حداکثری از تولیدات داخلی را خاصیت قابل توجه آنها برشمرد.
گفتنی است از شروع سال ۱۴۰۰ تا حالا 5 ورودی جدید برای ایستگاه های برج میلاد، بعثت، رودکی، مرزداران و مهدیه به بهره برداری رسیده است و افتتاح 2 ورودی جدید در بهمن ماه، شمار ورودی های دوم یا سوم ایستگاه های بهره برداری شده امسال را به عدد 7 می رساند.
منبع:

1400/11/09
23:16:54
0.0 / 5
458
تگهای خبر: تولید , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتتاح ورودی های جدید 2 ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه
نظر شما در مورد افتتاح ورودی های جدید 2 ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱