عرضه وانت بهبودیافته آریسان از جانب ایران خودرو

عرضه وانت بهبودیافته آریسان از جانب ایران خودرو معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: با هدف جلب رضایت مشتریان بهبودهای کیفی مختلفی در وانت آریسان اعمال شده و به زودی عرضه می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، بابک رحمانی با بیان اینکه با هدف جلب رضایت مشتریان بهبودهای کیفی گوناگونی در وانت آریسان اعمال شده است، اظهار نمود: بزودی با عرضه این خودرو، سهم ایران خودرو از بازار خودرو های کار سبک احیا خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ضمن اشاره به این که این اقدام توسعه ای در جهت اهداف و سیاست های وزارت صمت و رضایت مشتریان انجام شده است، اظهار نمود: با عنایت به ضرورت ارتقای استانداردها و کیفیت محصول آریسان، خط تولید این خودرو در ماه های اخیر متوقف و پروژه های مختلف کیفی برای بهبود آن اجرا شده است. تغییرات اساسی در بخش قوای محرکه و شاسی و همینطور افزایش امکانات و تجهیزات همچون بهبودهای صورت گرفته در آریسان دو است.
وی تأمین بخشی از نیاز بازار خودروی کار کشور و انتظار مشتریان برای عرضه محصولی کیفی را هدف ایران خودرو از عرضه آریسان دانست و اظهار داشت: خلاء بوجود آمده در بازار این بخش از خودرو ها با آریسان دو تأمین و سبد محصولات ایران خودرو هم متنوع تر خواهد شد.
رحمانی با بیان اینکه تغییراتی که در بدنه این محصول اعمال شده، سبب بهره برداری بهینه تر از آن خواهد شد، اظهار داشت: با عنایت به دوگانه سوز بودن این خودرو، برای پیشگیری از اشغال فضای بار، مخزن به زیر بدنه منتقل شده و با گنجایش بار ۷۵۰ کیلوگرم، امکان بارگیری بیش تری فراهم گشته است.
وی ضمن اشاره به سابقه طولانی ایران خودرو در تأمین خودرو های کار سبک، اظهار داشت: آریسان دارای استانداردهای آلایندگی یورو پنج و با قابلیت های مورد نیاز بازار، سهم ایران خودرو را در این بخش از بازار افزایش خواهد داد.
رحمانی اظهار داشت: آریسان بزودی به تولید انبوه خواهد رسید و به بازار عرضه خواهد شد.

1400/09/11
23:20:50
0.0 / 5
579
تگهای خبر: اهدا , بازار , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عرضه وانت بهبودیافته آریسان از جانب ایران خودرو
نظر شما در مورد عرضه وانت بهبودیافته آریسان از جانب ایران خودرو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳