حمایت ازتحصیل دانش آموزان سیستان وبلوچستان با امتیازهای اسنپ کلاب

حمایت ازتحصیل دانش آموزان سیستان وبلوچستان با امتیازهای اسنپ کلاب حراج کن: کاربران اسنپ می توانند با امتیازهایی که بواسطه ی استفاده از خدمات مختلف این سوپر اپلیکیشن به دست می آورند بدون پرداخت وجه نقد در این کار خیر مشارکت کنند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، دومین طرح نیکوکاری اسنپ کلاب با عنوان «حمایت از تحصیل دانش آموزان کم برخوردار سیستان و بلوچستان» از امروز با همکاری مؤسسه ی «بنیاد کودک» شروع می شود. اسنپ بواسطه ی مسئولیت اجتماعی خود امکان مشارکت در طرح های نیکوکاری را در باشگاه مشتریان خود فراهم نموده است. کاربران اسنپ می توانند با امتیازهایی که بواسطه ی استفاده از خدمات مختلف این سوپر اپلیکیشن به دست می آورند بدون پرداخت وجه نقد در این کار خیر مشارکت کنند.
تأثیر کرونا بر افزایش تعداد کودکان بازمانده از تحصیل
هر کودکی حق دارد به مدرسه برود و آموزش ببیند؛ صرف نظر از این که کجا زندگی می کند و خانواده اش چه درآمدی دارد. بدون فراهم آوردن امکانات برابر تحصیل برای تمام کودکان یک جامعه، نمی توان به آینده ای روشن امید داشت. هر ساله اما عوامل مختلفی دست به دست هم می دهند تا کودکان زیادی در سراسر جهان از تحصیل باز بمانند.
با شیوع ویروس کرونا شرایط برای تحصیلِ کودکان مشکل تر هم شده است؛ طبق گزارش های انتشار یافته توسط یونیسف ویروس کرونا میلیونها کودک را به سمت بازار کار روانه و ناچار به ترک تحصیل کرده است. در حقیقت از دست دادن شغل و کاهش درآمد خانواده ها، کودکان را برای کمک به درآمدزایی تحت فشار بیشتری قرار داده است. از طرف دیگر کرونا موجب تعطیلی مدارس شده و همانطور که می دانید آموزش غیرحضوری نیازمند امکانات و زیرساخت های مختلفی است که فراهم آوردن آنها برای خانواده های کم برخوردار عملاً غیر امکان دارد. برمبنای آمار اعلام شده توسط وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ حدود ۲۱۰ هزار بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی داشتیم. باتوجه به افزایش کودکان بازمانده از تحصیل ضرورت تمرکز بر پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان در مناطق کم برخوردار بیش از پیش احساس می شود.
اسنپ با همکاری مؤسسه ی مردم نهاد «بنیاد کودک» می خواهد در این طرح از دانش آموزان با استعدادی که به دلیلهای مختلف، نان آور خانواده را از دست داده اند و معضلات اقتصادی می تواند بهانه ای برای ترک تحصیل آنان شود حمایت کند. بنیاد کودک یک مؤسسه ی غیرانتفاعی و مردم نهاد است که نگاهی کاملاً انسان دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که هیچ دانش آموز با استعدادی به سبب مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند. بنیاد کودک امروز، پس از ۲۷ سال فعالیت، حدود ۹ هزار دانش آموز کم برخوردار را در سراسر کشور تحت حمایت دارد تا مسیر تحصیلشان را با دغدغه ی کمتری طی کنند.
کاربران سوپر اپلیکیشن اسنپ می توانند با بهره گیری از امتیازهای باشگاه مشتریان اسنپ و بدون پرداخت وجه نقد در این کار خیر مشارکت کنند تا دانش آموزان سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی پیش رو با مشکلات کمتری روبه رو شوند.
نیکوکاری در باشگاه مشتریان اسنپ؛
از اشتغال زایی برای افراد دارای معلولیت تا پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان
اسنپ از شروع امسال بخش نیکوکاری را به باشگاه مشتریان خود اضافه کرد. برای مشارکت در طرح نیکوکاری جدید اسنپ کافی است به بخش «اسنپ کلاب» در اپلیکیشن اسنپ بروید و در دسته بندی «نیکوکاری» طرح «حمایت از تحصیل دانش آموزان کم برخوردار سیستان و بلوچستان» را انتخاب کنید. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز ۵ هزار تومان به حساب مؤسسه ی بنیاد کودک برای اجرای این طرح واریز می کند.
طرح پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان سیستان و بلوچستان دومین طرح نیکوکاری در باشگاه مشتریان اسنپ است. نخستین طرح نیکوکاری «کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت» بود که با استقبال بسیار عالی کاربران مواجه گردید. تا این لحظه بیش از ۲۴ هزار بار از کد نیکوکاری کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت استفاده شده است. این مشارکت کاربران منجر به تامین هزینه های ۲۴ هزار ساعت کلاس آموزشی برای افراد دارای معلولیت شده که توسط «خیریه رعد» درحال اجراست. با برگزاری این کلاس های آنلاین آموزش های مورد نیاز برای جذب در بازار کار بصورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار می گیرد. هم اکنون کاربران می توانند علاوه بر مشارکت در طرح پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان سیستان و بلوچستان با بهره گیری از امتیازهای اسنپ کلاب، در طرح اشتغال زایی افراد دارای معلولیت هم مشارکت کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/05/21
11:50:59
0.0 / 5
506
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حمایت ازتحصیل دانش آموزان سیستان وبلوچستان با امتیازهای اسنپ کلاب
نظر شما در مورد حمایت ازتحصیل دانش آموزان سیستان وبلوچستان با امتیازهای اسنپ کلاب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳