شركت توزیع ابزار آروا یك كارآفرینی یك رویا

شركت توزیع ابزار آروا یك كارآفرینی یك رویا حراج کن: شرکت توزیع ابزار آروا، روایت دو برادر کارآفرین است که به نبرد با چالش بیکاری رفته اند و نشان دادند که خواستن، توانستن است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شرکت توزیع ابزار آروا، روایت دو برادر کارآفرین است که از یک رؤیا، واقعیتی ساختن برای پیشرفت و آبادانی کشور تا باور توانستن را برای همگان معنا کنند.
بیکاری و نبود شغل برای افراد جامعه معضل بزرگی است و خیلی از کشورهای جهان با این چالش مواجهند. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست، بیکاری بعنوان یک مشکل اقتصادی که جنبه های خیلی از زندگی افراد جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد، هزینه های بسیاری به کشور و مدیریت اجرائی کشور تحمیل می کند، خیلی از معضلات امنیتی و مشکلات فرهنگی و چالش های اجتماعی ریشه در بیکاری نیروی انسانی دارد و این معضل، عواقب بسیار بد اقتصادی و اجتماعی برای کشور به همراه خواهد داشت. با همه این ها پرسش های پیش روی نیروی انسانی کشور قرار می گیرد، تا کی باید بیکار ماند؟ چرا برابری در فرصت های اشتغال کشور وجود ندارد؟ چه راهی برای فرار از بیکاری پیش روی ماست؟ آیا می توان علاوه بر درآمدزایی برای خود، کارآفرینی نیز برای دیگران کرد؟ این ها ابهاماتی بود که ذهن کنجکاو محمد امین مصلی پور یزدی را به خود مشغول می کرد. و همین ها جرقه ای برای تأسیس شرکت توزیع ابزار آروا شد.
شرکت توزیع ابزار آروادر سال ۱۳۹۳ توسط برادران مصلایی تأسیس شد. در شروع کار این واحد اقتصادی، تولیدات این شرکت محدود به چند قلم کالای خاص بود این کالاها شامل اینورتر جوشکاری، اتو لوله، انبر جوش و اتصال، دستکش های ایمنی لاتکس و چند مدل ابزار دستی بود. اما به تدریج این شرکت نوپا، گام های توسعه را بلندتر برداشت و شرکت با عزم و اراده والای برادران مصلایی به مدار موفقیت نزدیک شد. تولیدات شرکت افزایش پیدا کرد و شرکت راه خودرا از میان مشکلات و دست اندازهای به سمت قله کامیابی باز کرد. امروزه این شرکت یکی از شرکت های بزرگ در عرصه ابزارآلات صنعتی در کشور است. آقای امین مصلایی مدیرعامل شرکت توزیع ابزار آروا در مورد سیر حرکت و توسعه این شرکت بیان داشت: «از همان زمان قدیم که در کنار پدرم مشغول به کار بودم به این فکر می کردم که چرا ما نمی توانیم خودمان برای خودمان ابزار تولید نماییم، چرا باید بجای این که خودمان تولید کننده باشیم، فقط یک مصرف کننده صرف باشیم و این حجم از پول مملکت از کشور بیرون رود تا ما کالایی را وارد نماییم. همین مورد موجب شد تا با خود تصمیم بگیرم که نه بعنوان یک واردکننده بزرگ بلکه بعنوان یک تولید کننده بزرگ ابزارآلات در کشور باشم و بتوانم نقش خودم را هر چند کوچک در این کشور ایفا کنم.»
روایت زندگی برادران حمید و محمد امین مصلایی پور یزدی، بنیان گذاران شرکت توزیع ابزارآلات صنعتی آروا کارآفرینی، روایتی بسیار آموزنده و الهام بخش است. پدر برادران مصلایی یکی از بازرگانان مهم ابزارآلات صنعتی در کشور بود و این دو برادر در جوار ایشان با صنعت تولید ابزارآلات صنعتی آشنا شدند و بعد از مدتی به این حوزه علاقمند شدند. کودکی آنها با کار با ابزارآلات صنعتی و تجارت در بازارهای شهر تهران طی شد. پدر آنها بعنوان یک واردکننده معتبر و کاردان ابزارآلات صنعتی بود و در زمینه واردات ابزارآلات مدرن و باکیفیت فعالیت می کرد. در همین دوره بود که جرقه ای ذهن محمد امین مصلایی را به خود مشغول کرد و آن فکر و جرقه ذهنی این بود که چرا بجای واردات ابزارآلات صنعتی به دنبال تولید همین محصولات در کشور نباشیم و چرا فعل خواستن را تولید این محصولات در داخل کشور صرف نکنیم. در سال ۱۳۹۳ بود که باور به توانستن با تأسیس شرکت توزیع ابزار آروا به ثمر نشست. شروع کار شرکت با تولید ابزارهای جوش و برش کار، بود. این گامی کوچک برای گام های بزرگ بعدی بود. قله های بزرگ تری بود که باید فتح می شد؛ این نخستین قدم بود.
بعد از گذر از پستی وبلندی های فراوان هم اکنون آقای محمد امین مصلایی، یکی از موفق ترین کارآفرینان کشور است. او مانند همه افراد موفق در این حوزه به دنبال رؤیای خود تمامی سختی ها را پشت سر گذاشت و شرکت توزیع ابزار آروا را بعنوان یک شرکت بزرگ در حوزه ابزارآلات صنعتی در کشور به فعالین این عرصه معرفی نمود.
در حال حاضر شرکت تولید آروا، نزدیک به ۱۰۷۰ نوع ابزارآلات صنعتی را در دست تولید دارد و برای ۲۸۰ نفر کارآفرینی کرده است، این شرکت به فعالیت خود در جهت دستیابی به موفقیت های بیشتر ادامه می دهد. و در ادامه این کامیابی ها موفق به دریافت تندیس رضایت مشتریان نیز شده است. کادر مدیریتی این شرکت این باور را دارند که مصرف کنندگان به دنبال تولید باکیفیت هستند از همین روی تمام تلاش خودرا برای عرضه محصولات باکیفیت برای عرضه به مشتریان خود به کار می بندند.

گروه صنعتی آروا با در اختیار داشتن کادر فنی کارآزموده، تکنولوژی روز دنیا، تجهیزات باکیفیت و مدرن، تنوع بالای محصولات و قیمت های به صرفه آنها، خدمات بعد از فروش باکیفیت و مدیریتی کاردان و متعهد، توانسته بخش زیادی از نیاز کشور را به ابزارآلات صنعتی مرتغع کند. در ضمن برای ارتباط سازنده تر با مصرف کنندگان، سامانه ی ۶۱۶۷۲ راه اندازی کرده است تا مشتریان تولیدات این مجموعه تولید-صنعتی، تمام پیشنهادها و انتقادات خودرا با مدیریت و کارکنان این شرکت به اشتراک گذارند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/02
12:49:47
0.0 / 5
643
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شركت توزیع ابزار آروا یك كارآفرینی یك رویا
نظر شما در مورد شركت توزیع ابزار آروا یك كارآفرینی یك رویا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴