آماده باش پلیس برای برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتكلهای بهداشتی

آماده باش پلیس برای برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتكلهای بهداشتی به گزارش حراج کن فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آمادگی پلیس برای برگزاری نماز عید سعید فطر به در اجتماعات کوچک و فضاهای باز اطلاع داد.


سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به فرارسیدن عید فطر اظهار داشت: فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم مردم و بخصوص شهروندان تهرانی تبریک عرض می کنم. سال جاری در شرایط کرونا تمهیدات برای نماز عید سعید فطر هم متفاوت می باشد، اما با این وجود پلیس در آماده باش کامل است.
وی ضمن اشاره به عدم برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی اظهار داشت: سال جاری نماز عیدفطر در محل مصلی امام خمینی برگزار نخواهدشد، اما این مراسم در مساجد و فضاهای باز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری فیریکی برگزار می گردد.
رئیس پلیس پایتخت افزود: در همین راستا هم پلیس در آماده باش خواهد بود و از ساعت ۵: ۰۰ بامداد روز عید سعید ماموران ما در تمام مکان و محل هایی که مراسم نماز عید سعید فطر برگزار می شود، حضور خواهند داشت.
رحیمی با اشاره به اینکه مراسم نماز عموما در فضای باز و به شکل کم جمعیت تر برگزار می شود، اظهار داشت: در همین راستا هم نسبت به اعمال محدودیت های موقت تردد در زمان برگزاری نماز در فضاهای باز اقدام خواهد شد.
به نقل از ایشان، ماموران پلیس از بامداد روز پنجشنبه آماده عرضه خدمات ترافیکی، امنیتی و انتظامی به همه نمازگزاران در محل ها و مناطق مختف تهران هستند.1400/02/24
14:41:31
0.0 / 5
503
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آماده باش پلیس برای برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتكلهای بهداشتی
نظر شما در مورد آماده باش پلیس برای برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتكلهای بهداشتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳