فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از گروه صنعتی آریا سهند تبریز:

آریا سهند تبریز به یكی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می شود

آریا سهند تبریز به یكی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می شود به گزارش حراج کن فرمانده سپاه عاشورا اظهار داشت: آریا سهند تبریز بعنوان تولید کننده محصولات با کیفیت در حوزه فولاد، شناخته شده است و بزودی برند این شرکت به یکی از برندهای مطرح فولاد کشور تبدیل می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، در آغازین روزهای سال که توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم ضمن حضور در مجموعه کارخانجات آریا سهند تبریزو گسترش فولاد حامد با تقدیر از تلاش ها و مجاهدت های خستگی ناپذیر مدیریت و پرسنل این گروه های صنعتی در زمینه افزایش تولید، اظهار داشت: افتخار می کنم که یک مجموعه تولیدی تنها با اتکا بر توانمندی های خود و بدون وابستگی و احتیاج به حمایت سایرین به این درجه از بالندگی در حوزه صنعت، تولید، فروش و بازرگانی رسیده است.
وی اضافه کرد: شاهد این هستیم که عرق ملی، عرق دینی و ایمان به شعار «ما می توانیم» در یک گروه صنعتی و واحد تولیدی عملیاتی شده است و نتیجه درخشانی را به بار آورده است.
فرمانده سپاه عاشورا اشاره کرد: مقام معظم رهبری تاکید دارند که چاره رفع مشکلات کشور، عدم وابستگی به خارج، روی پای خود ایستادن و تکیه بر توان داخلی است؛ موضوعی که در این واحد صنعتی به خوبی عملیاتی شده است.
سردار خرم اضافه کرد: گروه صنعتی آریا سهند تبریز و گسترش فولاد حامد و برند این شرکت بدون شک یکی از برندهای مطرح کشور در حوزه فولاد خواهد شد و مطمئنم که سایر شرکت ها هم از این واحد صنعتی و تولیدی بعنوان الگویی برای خود استفاده می نمایند.
فرمانده سپاه عاشورا اظهار داشت: امروزه تولید رمز مبارزه با معضلات اجتماعی و فرهنگی در کشور است و افزایش تولید سبب افزایش رفاه در جامعه و افزایش اشتغال می شود.

آریا سهند تبریز، تولید کننده انواع لوله، پروفیل و قوطی فولادی
گروه صنعتی آریا سهند تبریز، در مساحتی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی آخولا بعنوان یکی از شرکتهای وابسته به هلدینگ حمل کاری در سال ۱۳۹۵ با استفاده از توان فنی و علمی کارشناسان داخلی و با هدف تولید انواع لوله، پروفیل و قوطی وهمچنین تولید انواع لوله های استیل شروع به کار کرده است. امکان ایجاد این کارخانه بعد از چند دهه فعالیت در حوزه صادرات و واردات انواع آهن آلات و ورق فلزی و ساخت سوله و سازه های آهنی عظیمِ کارخانه های مختلف در ایران فراهم گشته است.
ظرفیت تولید ماهیانه کارخانه معادل ۶۰۰۰ تن در ماه است که در فازهای پیش رو تا ۱۲۰۰۰ تن قابل افزایش خواهد بود. با دستیابی به این سقف تولید بیشتر از ۱۲۰۰۰۰ تن در سال در این کارخانه محصول تولید خواهد شد که در نوع خود عدد بی نظیری است.
تولید باکیفیت انواع لوله، پروفیل و قوطی فولادی در داخل کشور سبب خواهد شد تا صنعتگران داخلی با اطمینان از کیفیت محصولات تولید داخل درصدد رقابت با تولیدکنندگان خارجی برآیند. آریا سهند تبریز الان با تأمین مواد لازم برای تولید محصولات مرغوب در صنایع مبل سازی، کابینت سازی، ساختمان و تجهیزات تزیینی همچون لوستر و ابزارهای دکوراتیو داخلی سبب شده است که احتیاج به خرید مواد اولیه خارجی در تولیدکننده های ایرانی به حداقل برسد.

گروه صنعتی آریا سهند تبریز علاوه بر اشتغالزایی و تولید محصول با کیفیت مورد نیاز بازاردر داخل کشور، موفق شده است بر توانمندی تولید کنندگان داخلی در خیلی از زمینه های صنعت کشورمان بیفزاید و از واردات بی رویه ی محصول نهایی هم بکاهد که ارزش افزوده این کار قابل محاسبه و ارزش گذاری نیست. آنچه محصولات این مجموعه را با دیگر محصولات بازار متمایز می کند، بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، فضای فیزیکی متناسب، تجهیزات مدرن، دقیق و پیشرفته و به کارگیری نیروی متخصص، جوان و کارآمد است.
این کارخانه درفاز اول خود با بکارگیری بیشتر از ۱۲۰ نفر نیروی انسانی کارآمد و متخصص، سهم قابل توجهی در اشتغال زایی داشته و با بهره برداری از فازهای توسعه ای خود تعداد نیروی انسانی در بخش ها ی اداری و فنی را به بیشتر از ۳۰۰ نفر خواهد رساند. فاز توسعه ای این هلدینگ با برند گسترش فولاد حامد ظرف ماه های آتی افتتاح می شود.
آریا سهند تبریز در طول مدت فعالیت خود علاوه بر توجه به نیاز بازارهای داخلی، تلاش در جهت صادرات و تأمین نیاز بازار کشورهای همسایه را در دستور کار قرار داده است.
فعالان حوزه فولاد و علاقمندان به همکاری با این گروه صنعتی می توانند از طریق سایت رسمی گروه صنعتی آریا سهند تبریز و یا شماره تلفن های ۰۴۱۳۳۱۰۸۰۰۰ با این گروه صنعتی در ارتباط باشند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/02/01
16:22:46
0.0 / 5
531
تگهای خبر: ابزار , ارز , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آریا سهند تبریز به یكی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می شود
نظر شما در مورد آریا سهند تبریز به یكی از برندهای مطرح صنعت فولاد تبدیل می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴