انتصاب رییس كمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات كشور

انتصاب رییس كمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات كشور حراج کن: طی حکمی از طرف وزیر کشور، جواد ناصریان معاون وزارت کشور با حفظ سمت بعنوان عضو ستاد و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات کشور منصوب گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ طی حکمی از طرف دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور جواد ناصریان بعنوان عضو ستاد و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات کشور منصوب گردید.

بر اساس این گزارش متن کامل این حکم که خطاب به جواد ناصریان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور صادر گردیده است، بدین شرح است:
«با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات با شکوه بر مدار قانون، به سبب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت بعنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، منصوب می نمایم.

امید است در پرتو عنایات حضرت حق تعالی و رهنمودهای باارزش مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، انتخابات ۱۴۰۰؛ با مشارکت حداکثری و در شان ملت بزرگ ایران، در فضایی امن همراه با نشاط و آرامش برگزار و در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان بعنوان حق الناس مطابق با مر قانون رعایت شود.

با توجه به همزمانی، اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو؛ لازم است با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات کشور و اتخاذ تدابیر مناسب، همه تمهیدات و مقدمات لازم فراهم و در زمان مقرر اجرا گردد.

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور»
منبع:

1399/11/25
14:37:08
0.0 / 5
803
تگهای خبر: ارز , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد انتصاب رییس كمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات كشور
نظر شما در مورد انتصاب رییس كمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات كشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱